İzmir Konak Dogum Evi...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve alyaz tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : alyaz
  1. alyaz

alyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar 7.ayımın içindeyim.özele gidiyordum.ama doktorum 2,5 milyar falan dedi kendi ücreti ve hastane ücreti içinakannehir
    bize fazla geldi fiyat konak doğum evinde takibe alınmayı düşünüyorum sskdan yararlanırım diye..orada doğum yapmış olanlar varsa bilgilendirirseniz çok memnun olucam.teşekkürlera.s.

2. 31 Temmuz 2010
  3. nesrinnesrin

nesrinnesrin Guest

cnm bebeğin hayırlı ugurlu olsun.konak dogumu biliyom pek ama yakın akrabam yapdı gazi hastahanesinde her şey içinde ssk yardımlı.400tl vermişler 1gece yatak parası dahil.istersen bi sor derim çok memnun kalmışlar

4. 31 Temmuz 2010
  5. alyaz

alyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bornova şifaya sordum 500 dediler ama ne bileyim doğuma para vermek istemiyorum bebeğimin eksiklerini tamamlarım diye düşündümbilmiyorumkismile
    teşekkür ederim cevapladığın içinolumunekankayizsmile

6. 31 Temmuz 2010
  7. nesrinnesrin

nesrinnesrin Guest

bornova şifayı pek tavsiye etmiyolamış.onlarda gitdi oraya.gazide ayşen hnm yapdırdılar:)

8. 1 Ağustos 2010
  9. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canim ozelinede yazdim arkadasim 2 haftaya kadar dogum yapicak orda haber veririm nasil memnun kaldimi diye inan benimde hicbi fikrim yok...bilmiyorumkismile

10. 14 Ekim 2010
  11. arzuyusuf

arzuyusuf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende konak doğum evı hakkında bılgı almak ıstıyorummm lutfen bılgısı olanlar yazsın kararsz olmak çok zor sızlerde bılırsınız hangi doktor onerılır bu hastanede doğumlar nasıl