İzmir kuaför şebnem hakkındaki düşünceleriniz

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve zelisssh tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zelisssh
  1. zelisssh

zelisssh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kısa bi zaman içinde evleniyorum kuaför şebneme gidenler memnun kalanların ve kalmayanların düşüncelerini merakla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

2. 24 Eylül 2009
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım şebnemde tıkış tıkış pis bir ortamda saçını yaptırana kadar başka yerleri tercih edebirsin..sen hangi semtte oturuyorsun...

4. 26 Eylül 2009
  5. zelisssh

zelisssh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım karsıyaka'dayım ben.kuzenlerim oraya gtmişlerdi nişanlarında.. çokta güzel olmuşlardı ama onlarda dediğin seyleri söylediler.sen hangi kuaförü öneriyorsun?:1hug:

6. 14 Ekim 2009
  7. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    karşıyaka da bir yer öneremem de... ben gaziemirde orçin kuaföre gidiyorum,kemeraltında da var orçin...gdebilirsin oraya..biz de teyzemde gitmiştik 10 sene önce...kötüydü ortamı...şimdi tabelasını görğnce bile tiksiniyrum..boşver orayı bence...

8. 5 Mayıs 2010
  9. Zeynabeth

Zeynabeth Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba zelisshh , bende şebnem kuaförü tavsiye etmiyorum. Abimin eşi saçını orada yaptırdı. O kadar dolu oluyor ki, beklerken ruhun daralır inanki. Birde hızlı hızlı yapmaktan, abimin eşi saçını yaptırdığı gün belki 15-20 tane gelin başı çıktı ve hep 3 aşağı 5 yukarı aynı kafa idiler.. Eline bir albüm veriolar bakıp beğenmen için şunu istiom diosun yine standart model çıkıosun.:) çok az farklılıklar oluyor elbette. O da bence aksesuarlara göre yapılan değişiklikler. Üçyol Bayram yerinde Murat Kuaför var tavsiye ederim kesinlikle. Türkiye de saç tasarımı üzerine ödülleri olan bir kuafördür.

10. 6 Mayıs 2010
  11. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben gittim baktım ruhum daraldı ortamı ve gelinleri görünce.tavsiye etmiyorum şekerimm

12. 11 Mayıs 2010
  13. tuuba_metin

tuuba_metin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gecen sene bnmde abımın esı oarya yaptırttıı makyajı cok agır oldu ve kenslıkle gelınn fkrını sormuo kendı yapıoo yanı bı yerını beyenmesn azarlıo.. bnmde temmuzda dünum varr hatay tarafaında oturuorum bana tavsıye edebılecegınız yer varmı?eyvahedigeldismile

14. 1 Haziran 2010
  15. Zeynabeth

Zeynabeth Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya bu şebnem kuaför direk saçmalıktır. Para basma kuaförü resmen. Saç yapmaktan artık kusmuş durumda ordaki çalışanlar. Dediğim gibi. Kuaför Murat 'ı tavsiye ederim. Makyaj hususunda beğenmez isen sildirip yeniden bile yaptırabilirsin. Ancak saç konusunda uzman bu dediğim kuaför çok güzel tasarımları var. Bir kaç resmi paylaşayayım Murat Kuaförün yaptığı. zemuszemus dedim ancak, 100 mesajım olmadığı için link ekleyemiyormuşum.
    Aşağıda resim galerisinin olduğu bir link veriyorum. oradan bakabilirsiniz. http yazması gerekio başında normalde h sini sildim link olarak algılanmsın diye kaydirigubbakcemile3
    ttp://s401.photobucket.com/albums/pp98/Zeynabeth/GELIN%20BASI/

başına h harfini ekleyip kopyalayıp yapıştırıp bakabilirsiniz :)

16. 10 Haziran 2010
  17. tuuba_metin

tuuba_metin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sebnem konusunda cok haklısın . bu dedıgın kuafor nerde tam olark ... bıde fıyatlarını bılıomusun?? gelın baısı ıcınCADIARZU

18. 2 Ağustos 2011
  19. beeroz

beeroz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar şebnem kuaför dağınık topuz konusunda başarılı evet herkes aynı kafa çıkıyor ama kim kimi görecekki üstelik gece boyunca saç ve makyaj bozulmuyor 17 eylülde düğünüm var ve oraya gidicem.. tavsiye ederim kuzenim gitmişti ondan özendim bende..