izmir kurslar

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve ozqem tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ozqem
  1. ozqem

ozqem Guest

kızlar ben kursa gitmek istiorum insankaynakları gbi geçerli bişi ama liseyi dışrdn bitiriorum bu arada .. yardımcı olablrmsnz bide bilsit diye duydum çeşitli kursları var bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

2. 10 Eylül 2009
  3. simirnoff

simirnoff Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ege üniversitesi ve era insan kaynakları ortak olarak insan kaynakları uzmanlık sertifika kursu açmışlar geçen gün yeniasır gazetesinde haberi çıkmıştı hatta ben önkaydımı yaptırdım içerik olarak baya güzel bir eğitime benziyor. en öönemliside ege üniversitesi onaylı sertifika veriyolarmış kurs sonunda, istersen bi araştır canım

4. 13 Eylül 2009
  5. ozqem

ozqem Guest

çok sağol cnım hemen araştırıcam

6. 13 Eylül 2009
  7. melish83

melish83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım desem i bilirsin..9 eylül üniv nin hocalarının ders verdiği Alsancak ta bir kurs var...insan kaynakları vs sertifikaları uzmanlı vs sertifikaları veriliyyor..arkadaşım gitti ben de bu sene kpss olacağı için seneye gideceğim inşallah...3 ay sürüyor kurs ve 1,5 bin tl civarında..ama iş gaarantisi var ..baya da güzelmiş arkadaşım memnun kalmıştı..ancak lise mezunlarını alıyorlar mı onu bilmiyorum .araştır istersen..başarılar..

8. 13 Eylül 2009
  9. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    canım dokuz eylül üniversitesi..desem diye bir kuruluşu var..orda insan kaynakları kursu var..bana sürekli maili geliyor...bi araştır istersen

10. 15 Eylül 2009
  11. simirnoff

simirnoff Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ege üniversitesinin insan kaynakları kursu 900 tl miş, diğerlerinin yanında baya iyi aslında fiyatı, birde staj olayı var ve lise mezunlarınıda alıyolarmış. ben yeni asır'In editörüyle konuştum kendisi eğitmen olarak derslere girecekmiş ve çok aklıma yattı açıkçası.. kayıtlar era insan kaynaklarında yapılıyor