İzmir Menemen Özel Yaşam Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ummahan_d tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ummahan_d
  1. ummahan_d

ummahan_d miniqim kübra'm kollarmda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Mrb bayanlar!İzmir' deki anne adayları size tavsiyem Menemen'deki özel yaşam tıp merkezi.Burada tek bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı var ama güzel ilgileniyor.

Adı Op.Dr.Haluk TUĞRAN herkese tavsiye ederim bende kendisine gidiyorum.Ve giden tanıdık bir çok hasta güzel sonuçlar aldı.

Diğer doktorların hiç çocuğunuz olmayacak dediği hastalar bile Haluk beye gitti ve şimdi 2.ye hamile.

Menemen son durakta inip sorduğunuz takdirde herkes bilir hastanenin yerini.(Özel Yaşam Tıp Merkezi) ayrıca normal muayene ücreti sadece 5 tl.
    Hepinize mutlu yuva ve sağlıklı bebişler dilerim.

:KK46: inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin ! amin.:Saruboceq:

2. 19 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Çok komık olmuŞ bu konuyu actıgın.cunku dayının reklamını yapmısısn kuusra bakma ama

4. 19 Mayıs 2009
  5. wintersun

wintersun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    461
    Ödül Puanları:
    188
    he heee:)

6. 20 Mayıs 2009
  7. ummahan_d

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sana komik gelebilir ama buraya yazmamdaki amaç yardımcı olabilmek dayım olmasa ne olur olsa ne olur sonuçta oda devletin doktoru.. karar sizin ...

8. 18 Eylül 2009
  9. ummahan_d

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet bumuyani arkadaşım ben haluk beye gittim 6. ayımdı tedavi görüyordum ve çok şükür meleğime kavuştum.bebeğim gayet iyi durumda sağlıkla büyüyor..doktorumun senin tavrından haberi var ve sana şunları iletmemi istedi ; biz tedaviyi yaptık ve sonucunu aldık.o kişi sakın bana gelmesin ben onu tedavi etmiycem ona bakmıycam dedi.. sevgiler.. :KK66:

10. 7 Kasım 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ayy nolur baksın doktrun banada hatrım kalır ya....

12. 7 Kasım 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

Ayy şans ederi gördüm konuyu
    Benim yengemin tedavisini yapan doktor bu sanırım, haluk beydi diye hatırlıyorum sanki.
    Yengem 20 yıldır çocuğu olmuyordu bu bey sayesinde üçüzleri var şimdi. Mucize bebekler diyolar onlara, bütün doktorlar doğuramaz diyordu, süper bir doktor bu. Konu en üstlere taşınmalı bence, herkes okusun faydalansın :ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Kasım 2009