İzmir, merkez yardımı istiyorum, Özel Ege Tüp Bebek Merkezine Giden Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve greendreams tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : greendreams
  1. greendreams

greendreams Hayatıma yeni bir sayfa.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar İzmir'de oturanlara da yardımcı olun lütfen!

2. 10 Ağustos 2010
  3. greendreams

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
  4. 19 Ağustos 2010
  5. greendreams

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Ege Üniversitesinde başlıyorum eğer başarılı olursa buradan sizleri bilgilendireceğim.

6. 24 Ağustos 2010
  7. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun arkadaşım, bende randevumu aldım bayramdan sonraki ilk gün inşallah.. sizdeki sorun neydi, ilk görüşme nasıl geçti? bilgi verirsen sevnirim, ve kaça mal olucak?

8. 24 Ağustos 2010
  9. greendreams

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşım bizde erkek infertilitesi sebebi var ancak bu bilinen tabi bende de bişey olup olmadığını bilemiyoruz henüz. Ege Üniversitesi tıp fakültesi tüp bebek ana bilim dalına gittim. Bir görüşme ayarladım. Görüşmede şöyle konuştuk. Öncelikle tedavi verecekler anladığım kadarıyla bir 3 ay falan sürecek bu daha sonra 2 defa aşılama ve ardından da bir defaya mahsus olmak üzere devlet ssk lı isen yardım ediyor ve böylelikle iki aşılamadan her biri 500 er tl ve tüp bebek denemesine geçilirse 2000 tl. devlet yardımı sonucunda bizim net olarak ödeyeceğimiz para tabi ki tedavi durumuna göre maksimum 100 ile 200 tl civarında oynama olabilir bu rakamlarda dedi görüştüğüm hemşire. Bize 7 eylüle randevu verdiler ki o gün eşimin doğum günü... Sabah 8:30 da burada olun dediler. Önce muayene ardından testler yapılacak ve psikolojik danışmanımızla görüşeceksiniz o gün ancak öğlen 2-3 gibi buradan çıkabilirsiniz, işinizi ona göre ayarlayın dediler. Ortam çok güzel, hastanenin içinde ama çok ayrı bir birim kalabalık yok kargaşa yok duvarları lila boyamışlar kocaman akvaryum falan koymuşlar sanki özele gitmiş gibi hissettim kendimi, İnşallah iyi de sonuç alırız. Sen beni takip et ben sana gelişmeleri yazarım arkadaşım.

10. 24 Ağustos 2010
  11. fundayy

fundayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

merhaba greendreams
    yazdiklarini okudum ege hakkinda, insallah hayirlisi olur...Egede Tavmergen diye bir doktor varmiş, belki ordan ayrilmistir tam bilmiyorum ama sen bi kontrol et istersen. Kuzenimde de erkek infertilitesi wardi, Alsancakta yerine gittiler...Ilk denemede esi hamile kaldi.:ecrin_bebek: Darisi senin de basina...
    Anlayamadigim bi sey war ama fiyatlara baktim da asilama icin her biri 500tl demissin, bunun bi kısmını mı odeyeceksiniz? Cunku asilama ben de irenbede yaptırdım, 450tlydi-ilaclar haric.

12. 24 Ağustos 2010
  13. greendreams

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Tavmergen bey asıl adı Erol, orada yine çalışıyor biz de özel muayenehanesinin telefon numarasını aldık, ancak hemşire zaten her hastanın dosyası muhakkak erol beyin elinden geçiyor çünkü o buranın müdürü ve şefi dediği için şimdilik gerek görmedik. Bizler hakkında hastanede de yine Erol bey karar veriyormuş zaten sadece hastayla yüz yüze görüşmüyormuş Burada bi deneriz oldu oldu olmadı bi de özelden gideriz ona dedim bende. Aşılama ama ilaç parası dahil sanırım bu. Sen irenbeden sonuç aldın mı canım?

14. 24 Ağustos 2010
  15. fundayy

fundayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yok canim ben 3 asilama oldum, sonuc negatifti.Simdi tup deneyeyim diyorum, malum o da biraz butceye zarar. Olacagini bilsem fiyatini hic gozum gormez ama asilamalardan sonra hep husran olunca adimlarimi daha dikkatli atayim diyorum. Erol beyden yaptirinca SSk odemesi oluyormuymus acaba biliyor musun?

16. 24 Ağustos 2010
  17. greendreams

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Özeline gidersen olmuyor da ancak ege üniversitesi tıp fakültesinde yaptırırsan ssk karşılıyor, irenbe tüp bebeğe kaç istedi?

18. 24 Ağustos 2010
  19. fundayy

fundayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    walla daha konusmadik ama ben nerden baksan 4000-4500 gider diye dusunuyorum...