İzmir Özel Can Tıp Merkezi Dr. Serdar Farmaka

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BettyC tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : BettyC
  1. BettyC

BettyC Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdiye kadar gittiğim ve memnun kalmadığım doktorları burada sizlerle paylaşmıştım arkadaşlar ve şimdi de Dr. Serdar Farmaka hakkında da yorum yapmak istiyorum, hep olumsuzlukları yazacak değiliz ya :) Özel ve Devlet hastanesinde olmak üzere birçok doktora gittim ama hiç kimse Serdar Bey kadar ilgili, açıklayıcı olmadı... Testlerimle ilgili birşey sordum bana yaptırdığım bütün testleri açıkladı, birçok ekstra bilgi verdi ( şimdiye kadar hiçbir dr.dan duymadığım ) ultrasona aldığında bebeğin tüm ölçümlerini yaptı ve hepsini tek tek açıkladı.. malesef şuanda sadece tatil için buradayım eğer İzmir'de yaşıyor olsaydım gideceğim tek doktor oydu.. İzmir'de yaşayan şanslı arkadaşlara tek tavsiyem odur..kaydirigubbakcemile2

2. 26 Nisan 2014
  3. sssp

sssp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    766
    Ödül Puanları:
    193
    Bende dilek aslana gidiyodum mahvetti beni sagligimdan oldum simdi serdar beye gidiyorum.gayet iyi ciddi bir adam.her seyi dinliyor cevap veriyor.beni bu hale getirenin adini vermedim ama o da hic kotulemiyor bosver unut halledicez dedi banada:)

4. 18 Ekim 2014
  5. Kellyc

Kellyc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. 18 Ekim 2014
  7. Kellyc

Kellyc Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bende Serdar beye devam ediyorum.BEnde oldukça memnunum ama tabii anne hassasiyetiyle yinede Serdar beyde doğum yapan yada muayene olanlarla görüşmeler isterim.Doğumunuz oldumu yada ne zaman olacak? Teşekkürler

8. 19 Ocak 2015
  9. devika

devika Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    doğum yaptınmı bende serdar beye gidiyordum