izmir özel ege saglık hastanesi doktorları hakkında bilgisi olan

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve lilyumdelisi tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lilyumdelisi
  1. lilyumdelisi

lilyumdelisi nefesim kızım benim Üye

Beğenildi:
    1.594
    Ödül Puanları:
    123
    selam arkadaslar , bebek düsünüyoruz ancak devam ettiğim bir doktorum yok su anda.. Ege saglık düsünüyorum ve ileriki asamalarda sürekli doktor değistirmek istemediğimden en bastan dogru kararı vermek istiyorum.

tecrübesi bilgisi olan arkadaslar , Dr. Husniye Ozcan ve Sevki Kılıcarslan hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Ayrıca gebelikte doktor un kadın veya erkek olması bisey değistirir mi , hastane hakkında da yorumlarınızı bekliyorum , cok tesekkürler..

2. 2 Şubat 2010
  3. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Doğumumu kendi özel doktorumla orada yapmayı planlıyorum. Doktorumun anlaşmalı olduğu hastanelerden bir tanesi ve bize de yakın. Hüsniye Özcan'a giden hanımlar vardı burada. Memnun olduklarını hatırlıyorum. Doktorun kadın mı erkek mi olması konusuna gelirsek. O sizin rahat edip edememenize bağlı bir durum. Bazen vajinal kontrollerde yapılabilir. Birde randevu için bir ay sonraya tarih veriyorlarmış diye okumuştum burada. Ne kadar doğru bilemiyorum.

4. 5 Şubat 2010
  5. ozlecem

ozlecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ege sağlık benim doktorumunda anlaşmalı olduğu hastane.Bende doğumu orda yapmak istiyorum.Fiyat olarak bilgin varmı acaba?

6. 6 Şubat 2010
  7. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    2009'un son ayında sormuştum. Doktorunuz dışarıdan gelirse normal doğum 1200 sezeryan 1400 gibi hatırlıyorum. Aklımda iyice yer etmemesinin sebebi 2010 yılında fiyatlarımız değişecek demişlerdi. Telefonla fiyat vermiyorlar. İllaki gidip sormak gerekiyor. Benim doğuma az kaldı gibi bir ara doktoruma gidince tekrar uğrayıp sorarım.

8. 6 Şubat 2010
  9. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben şevki kılıçarslana gidiyordum dogumuda o gerçekleştirdi süper bir dogum yaşadım ne agrı ne sızı daha sonra biraz oluyor ama her şekilde kendisine gözüm kapalı canımı emanet ederim bebegim büyüyünce bir operasyon daha geçirecegim kadın hastalıklarından onuda kendisi yapacak memnuniyetimi anlamışsındır umarım

10. 7 Şubat 2010
  11. lovelif76

lovelif76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben özel saglıkta dogmusum, ilk yegenimde orda dogacaktı. Büyük bir mutluluktu onunla hayatın ilk solugunu aynı yerde almak... ama bu mutlulugumuz oldukca kısa surdu. Yegenim anne karnında zehirlendigi için acil ameliyatla alınmıstı, dogumu beklenenden 3 hafta erken oldu ama bebegimizin boyle bir acil duruma dunyaya geldigi halde, gayet rahat normal bir bebek muamelesi gordü... biz bir terslik mi var, test sonuçları nasıl diye olayın üstüne gittikce, yok hersey yolunda dendi. Ne zaman ki hayatı boyunca tek bir kez sesi cıkmamıs annem delirdi, doktorlar lutuf yapıp bebegimizin durumun kritikligi bize 2 gun sonra bildirildi... (her hande bizii ilgilendirmediklerini düşündükleri için olsa gerek )
    Bebegi bize teslim ettiler, bizim yapabilecegimiz bir sey yok yetiştirebilirseniz ege üniversitesi hastanesine yetiştirin dendi. abim ile birlikte o hastaneden o bebek kucagımızda ayrılıp, ege universitesine vara kadar ki o gecen vakti size anlatamam. Abim bir eliyle arabayı kullanırken, diger eliyle gogusune yatan bebegini tutuyordu.... bizim için korkunc bir manzaraydı tam 21 gun bebegimizi yogun bakımında tuttular.... cok sukur bunların üzerinden tam 8 yıl gecti. Hastane ve dogum sartları tabiki anne için cok önemli, ama lütfen kotü senaryolar durumunda hastanenizin neler yapabilecegini yada size nasıl destek sağlayabileceğini göz önünde bulundurun.

12. 8 Şubat 2010
  13. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet kötü bir olay gelmiş başınıza allah tekrarını yaşatmasın ama benim bebegimde 3 hafta erken dogdu ben tansiyon hastasıyım zaten yeni dogan yoğun bakım ünitesi var şimdi hastanede o yüzden içim rahattı ama dediginiz gibi yinede iyi seçim yapmak gerekiyor

14. 27 Nisan 2010
  15. cfrsvm

cfrsvm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar biz hafta sonu eşimle ege sağlıga gittik hüsniye hanım ayrılmış özel muayene açmış koca hastanede kadın doğum uzmanı olarak sadece şevki bey var dediler sgk anlaşmalılarmış 35 ytl fark ödeniyormuş muayenelerde fakat tek dr olması bizi çok düşündürüyor...