İzmir Özel Gazi Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve green olive tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive 28 Eylül 2009 Pazartesi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar
    Bu hastanede doğum yapanınız oldumu? Nasıl geçti. İlgi ve alakaları nasıl oluyor?

2. 5 Mart 2009
  3. iremmm

iremmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Gazi den kontrol için randevu aldım aslında halen kafam net değil kontrollerimi yapan doktorum doğumuda gerçekleştirsin istiyorum bende bu hastanede doğum yapan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum

4. 17 Mart 2009
  5. green olive

green olive 28 Eylül 2009 Pazartesi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    izmirde bu hastanede doğum yapan hiç olmadımı ???

6. 3 Nisan 2009
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    galiba şekerim ilk biz olcaz ve biz anlatacağız bende aslında çok merak ediyorum ama kimse olmamış baksana yahuu

8. 7 Nisan 2009
  9. asyacenk

asyacenk hep oğlum için varmışım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben çınarlıda yapıcam ama arkadaşlarımdan yapanlar oldu bebekleri sağlıklı ama 2 sindede aksilik oldu
    birinde çatı muayenesini yapan ebe zorlamış bebek 37 haftada normal beklenirken sezeryanla doğdu
    diğeride isimleri aynı olan başka hamileyle akrışmış ve sezeryana almaları gereken kızı suyuda geldiği halde normal diye doktor gelene ve kızı görene kadar bekletmişler soyadı söyleseler belki doktor uçup gelcek açılma yok diye bekletmişler kızı hem normal sancısı çekti hemde sezeryan oldu
    karar sizin???????

10. 12 Nisan 2009
  11. sallys

sallys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gazı hastanesını merak edıyorum orda dogum yapana var mı acaba?izmir karsıyakada oturuyorum özel mıtra kadın doguma gıdıyorum.ssk ıle anlasması varmıs 1 mılyar denıyor galıba.tam bılemıycem.

12. 13 Nisan 2009
  13. dilek.1

dilek.1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK46:merhaba gazi hastanesi yerine özel ege sağlık hastanesini ve Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu ve Dr.Hüsniye Hanımı öneririm.Mükemmel ilğililer.:KK46:

14. 14 Nisan 2009
  15. mitharas

mitharas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende bir ara enfeksiyondan mitraya gitmiştim pek ilgili gelmedi bana görümcem mitraya gidiyor dogum 3 milyarmış bu ay dogurcak çınarlıda dogum yaptırıyormuş galiba bende şimdi alsancakta ahmet gülere gidicem oda çınarlıda yaptırıyormuş tabi başka hastanede istersen ordada yaptırıyomuş çok iyi diyorlar

16. 14 Nisan 2009
  17. soie

soie Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;
    ben ahmet gülere gidiyorum çok memnun kalacağını söleyebilirim çok ilgili ve güler yüzlü biri ayrıca istediğin hastaneye geliyor

18. 15 Haziran 2009
  19. bayrav35

bayrav35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gazi hastanesinde 14.08.2008de doğum yaptım özellikle ayşen güçlüyü tavsiye ederim arkadaşlar hastanede ilgi alaka ve bakım süper çok ilgililer aynı zamanda