izmir şifa hastahanesine sakın gitmeyin!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve leyla123 tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : leyla123
  1. leyla123

leyla123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    37.haftamda oraya gittim.başta dr esin e gittim sonra ssk yla anlaşması bitti diye arzuya gittim.esin beni ıyarı yolda bıraktı.özel hastahanede bütün hastalara arzu bakmaya başladı.randevu yok.fiş kesip saatlerce bekliyorsun.aradada muhakkak sezeryana gidiyor.bekliyosun ...zaten birde ultrason var saatlercede onun kuyruğu oluyor.dr hanımın odasına bir ultrason cihazı koyamamışlar.15tl de ona veriyon.bu işkencenin bir tarafı.birde benim çektiğim var.oda şöyle diyeyim kısaca 40 haftam dolmuştu bana yatış önerdi.sancım ağrım yok.bebeğin hareketleride iyiydi.yatırdı suni sancı verdi ben o sancıyı 7 saat çektim ve 2 dakika da bir.alttan muayene acısıda cabası.sonra sezeryan öneriyorum dedi cins şey.ben o sancılara dayanamadığım için kabul ettim.açılmada olmuştu.yani ağrılar bana kaldı.neyse kızımı sağlıklı kucağıma aldım ya bu bana yeter ama gerçekten gitmeyin o hastahaneye.2 gün sonrada hafif sarılığı vardı yine yatış asonra kontrole gelen hemşire bile aaa fazla değilmiş sarılığı dedi.sırf para almak.Allahından bulsunlar.geceside180.yani size tavsiyem uzak durun.Hepinize hayırlı doğumlar:ecrin_bebek:

2. 21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : leyla123
  3. ARASIS

ARASIS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kesinlikle katılıyorum..Daha önce bir yakınım ameliyat oldu kan gruplarını karıştırıp yanlış kan verdiler hastaya..Bir sürü problem oldu..Hiç tavsiye etmem