Izmir şifa hastanesi erol bey ve rafael levi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve deiss tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : deiss
  1. deiss

deiss Guest

kızlar,
    şifada rafael levi varmış ben hakkında hiç bir yorum bulamadım ama gidenler olumlu tepkiler verdi sadece biraz ciddi imiş yani soru soramıyormuşsun
    bu işin psikolojisinin ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız
    duyduklarınızı ve yorumlarınızı acil bekliyorummmmmm
    hemen cevap yazarmınız .)))))

2. 2 Şubat 2010
  3. deiss

deiss Guest

kimse gitmedi duymadı mı
    eyvahhh bu kötüye mi işaret yoksaaaa

4. 5 Şubat 2010
  5. gitaro

gitaro Anne Adayı Üye

Beğenildi:
    187
    Ödül Puanları:
    93
    selamlar, pazar günü yumurta toplama işlemini prof dr erol tavmergen yaptı,

çarşamba günü transferi doç dr rafael levi gerçekleştirdi, şifanın ekibi çok iyi, 15 şubatta kan testi ile sonucu alacağız,

her şey çok olumlu geçti, hayırlısı

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  6. 7 Şubat 2010
  7. deiss

deiss Guest

hayırlısı olsun canım
    iyi haberlerini bekliyorum

8. 16 Şubat 2010
  9. deiss

deiss Guest

canım
    merak ettim aldın mı sonuçlarını
    iyi haberlerini duymak istiyorum
    inşalah olumludur bende oraya yaptırmak istiyorum

10. 8 Nisan 2010
  11. ELANAZ4848

ELANAZ4848 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm deiss ben ilk denememi şifada yaptım doktorumda rafael beydi kişisel olarak memnun kaldım ama olumlu sonuç alamadım şimdi ankaraya gittim ordaki doktorum izmirde yapılan tedaviyi yanlış buldu.daha doğrusu sabahları yaptığım göbek iğnesinin 35 yaş üstü yumurtlama problemi olan hastalarda kullanıldığını ve o iğnenin yumurta sayısını arttırdığını ama kalitesini düşürdüğünü söyledi.bende ise yumutlama ve hormonlarda herhangi bir sorun zaten yok.yaşım zaten 25 ve bana dediği mantıklı geldi tabi kesin olarak bişey diyemem.zaten deneme olumsuz olunca bana telefonda gelmenize gerek yok dedi.bu kadar basit olmamalı sonuçta dünyanın parasını gömüyoruz değilmi evlat sahibi olmak için.ve bana dedikleri embryolar deforme oldu yani daha yaşamadan öldü hepsi ve bence bunun nedeni kullandığım iğnenin yumurta kalitesini bozmasıydı.neyse umarım yardımcu olmuşumdur.

12. 26 Nisan 2010
  13. e_burcuk

e_burcuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba herkese,

Ben de Rafael Levi'nin hastasıyım. Ozel muayenehanesine gttim 10 gun once. adetin 2. gunu yapması gereken muayeneyi de bugun Şifa'da yaptı. Deiss'in de dediği gibi oldukça ciddi ve sadece işini yapıyor. Ben daha memnunum ya da değilim diyemem aslında... bende polikistik over var ve 1 yıldan fazladır yumurtlamaya yardımcı ilaçlar kullanıyorum ama esaslı bir tedaviye ancak şimdi başlıyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırım da "memnun kaldım" diyebilirim. ama bence tecrübeli ve bilgili bir doktor. yine de paylaşımlara devam edelim arkadaşlar... bence tedavi nerede ve nasıl sürerse sürsün insan kendi tedavisini doğru takip edebilmeli ve tedavinin neresinde olduğunun farkında olmalı... tecrübelerimizi paylaşalım, hepinize sağlık diliyorum...

14. 5 Mayıs 2010
  15. straw

straw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    transeferden hemen sonra şifa hastanesinde neler yaşadınız,bu doktorların hastası olarak?
    transferden sonra odaya geldi mi doktorlar sorularınız için, sedye değişikliğini nasıl yaptınız, tuvaleti hemen yapmann sakıncası var mı,tuvalet sıkışık olma durumu ile ilgili bir sıkıntı yaşanıyor mu,tuvalet sürgüye mi yapılıyor, kaç saat yatmak gerekiyor , bu yatış süresince hiç hareket etmemek mi gerekiyor, sırtüstü mü, yüzüstü mü yattınız

16. 6 Mayıs 2010
  17. straw

straw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen cevaplarınızı bekliyorum

18. 11 Mayıs 2010
  19. yarenay8481

yarenay8481 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    93
    ben geçen yıl denedim şifada levi bey soğuk biri ağzından kerpetenle laf alıyorsun bu insanı doğru bişeyler yapsada tatmin etmiyor. benim ki tuttu ama 8 haftalıkken kaybettik bu ay tekrar denemeye başlıcaz ben yine oroya gidicem .çünkü şifanın adı güven veriyor.