İzmir Şifa Tüp B.Merkz.ni tavsiye eder misiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kotyora tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kotyora
  1. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var.3 aşılamam ADÜ de oldu,Microenjeksiyonu Şifa hastanesinde denedik ama olmadı.Orda Erol Bey yapıyordu bu işi.Alanında çok iyiymiş bunu öğrendim ama hastanede ilgi sıfır.Sadece hemşire kızlarla muhatap olabiliyosunuz, sormadan bişey söyleyen yok, alıp karşısına konuşan yok.Saf saf gittim geldim kaç gün. Diğer merkezlerde de böyle mi oluyor? Kimseyle takışmamak için bişey söylemedim; hastanenin ve Erol beyin işinde iyi oluşunun hatırına... Şimdi 2. deneme için kararsızım. İzmir'de gittiğiniz merkezlerle ilgili izlenimlerinizi yazar mısınız, ağustosta 2. denemeyi düşünüyoruz.Sevgiler...

Son düzenleme: 25 Temmuz 2008
  2. 19 Temmuz 2008
  3. ben de ilk denememi şifa da yaptırmıştım.aynı sıkıntıları ben de yaşadım.sonuç negatifti.2.denemem de irenbe den dilek aslana gittm.şuan hamileyim.25 temmuzda gebelik kesesini görmek için çağırdı.kesinlikle sana da orayı tavsiye ederim.hem doktoru olsun hem hemşiresi olsun müthiş bir ilgi var.doktor bana bir abla gibi yaklaştı her zaman.sen sormadan onlar herşeyi anlatıyor.diğer doktorlarda öyle.konuşup şakalaşıyorlarben kesinlikle irenbe derim..

4. 20 Temmuz 2008
  5. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Izmirde butun merkezleri inceledim.Tek tek dolastim.Bana gorede iki yer var.Kent ve Irenbe diyorum.Ilgi alaka tedavi ve titizlik gayet iyi

6. 20 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

hehehe benim merkezim ve benim dr um canım dr um benim dilek hanım harika ötesi bir kadın valla allahım ona zeval vermesin cnaım benim valla ben 10 ay ona gittim kendimi padişah torunu gibi hissettim valla yalan degil abartmıyorum da asla o benim hem d rum hem dostum hem ablam canım benim o canım .....

8. 21 Temmuz 2008
  9. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Erol Bey'in hastasıyım, onun tedavisiyle hamileyim şu anda ama ikinciyi istersem iranbeye gitmeyi düşünürüm.

10. 21 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

neden ki nen?CADIARZU:sm_confused:

12. 25 Temmuz 2008
  13. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bu gün İrenbe'yi aradım,ssk ile anlaşmalarını feshetmek için başvuru yapmışlar.Henüz sonuçlanmamış.Ben tedaviyi ağustosta düşünüyorum o zamana kadar sonuçlanır. Ücretli olursa 5,5-6bin tl. gibi fiyat söylediler. Devlet ödemesi olunca tedavinin %30unu; ilaçların %20sini ödüyormuşuz.(doğru anladıysam) Şifaya nekadar ödedik hatırlamıyorum bir yıla yakın zaman geçti.Merkezlerin fiyatları konusunda bilginiz var mı?

14. 25 Temmuz 2008
  15. EU1

EU1 Guest

evet iptal edilmiş bnd ebugün başka bir sitede gördüm kötü olmuş saglık bakanlıgı çok biliyor bir yandan yapıp diğer yandan güzel yıkıoyrlar

16. 25 Temmuz 2008
  17. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Neden olacak ilgisizlikten tabii.Şimdi iyiyim sonuçta allahım bana bugünleri gösterdi çok şükür.Ama psikolojik olarak çok yetersizdi erol bey.Transfer zamanı çektiğimi ben bilirim yani.Çook anlattım bunları Saranur.Ama dönemiyorum işte.Sonuçta işini öyle ya da böyle yaptı adam.Artık doğuma kadar minnet borcu gibi birşey.Bir de şimdi dosyam,herşeyim ellerinde.Git irenbeye yeniden kendini anlat,tahliller bilmem ne uğraşamam.Şurda kaldı 2,5 ay Allah nasip ederse katlanıcaz artık.Ama bir dahaki sefer olacaksa kesin irenbe diyorum işte.Nasip böyleymiş o kadar istemiştim İlkinde de iranbeyi resmen basiretim bağlandı doktorum oluverdi erol bey.Demekki hayırlısı buymuş benim için,böyle olmuş.

Senin minişin çok tatlı maaşallah:nazar:Bir iki seneye kadar bir de oğlan nasip etsin Allah'ım inşallah sana.

18. 25 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bak valla bnde diyorum ki eger gene hamile kalsam ve gene irenebeye giderim ve dilek aslana gideirm gene orada çok güzel günler geçirdim 200 ytl d eolsa helal olsun ilgi alaka süper

amin cnaım benim amin inşaallah ben gerçi pek düşünmüyorum ama saglıklı olsunda gerisi önemli degil ....rabbim herkese versin .....:1hug: