izmir smyrna art tüp bebek ve kadın sağlığı dal merkezine giden var mı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Pretty tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Pretty
  1. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar smyrna art ta funda hanıma giden var mı aranızda ??

2. 13 Ocak 2010
  3. violetto

violetto Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    148
    ben de merak edıyorum, one alayım.
    smyrna art' ta hangı doktor daha ıyıdır?

4. 28 Ocak 2010
  5. elfbety

elfbety Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bılgen bey Çok ıyı arkadaŞlar.tavsıye ederım.bende 20 haftalık hamıleyım. Hep ona gıttım ve gıdıyorum...

6. 2 Şubat 2010
  7. tazzcat

tazzcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üç ay önce ;Dr.Bilgen Gediz ve Smyrna Art Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezinin kontrolünde Özel Çınarlı Hastanesinde epidüral Sezeyan ile doğum yaptım.Mükemmel bir deneyimdi;hem hiç ağrı,acı hissetmedim...Hem de doğumu hissettim...Nasıl mı ? Çınarlı Hastanesinin anestezi uygulaması o kadar iyi ki;ağrı,acı duymuyorsunuz ama karnınızın boşaldığını;bebeğin dünyaya geldiğini hissediyorsunuz...Doğum sonrasında hiç bel ağrısı da çekmedim;anestezi yüzünden bebeğimin gaz sıkıntısı da olmadı...Smyrnayı ;
    Dr.Bilgen GEDİZ'i kesinlikle tavsiye ediyorum... Şu ana Smyrna dal merkezi niteliğinde olduğu için orada normal ya da sezeryanla doğum yapılamıyor; bu sebeple Çınarlı ile anlaşmaları var;doğum orada oluyor....Ayrıca Çınarlının tüm personeli mükemmel;hasat bakıcısından;hemşiresine;çocuk doktoruna kadar ilgileri çok iyi...

herkese hayırlı doğumlar diliyorum;emin ellerde olunca doğum anı dünyanın en güzel anlarından biri oluyor....

8. 3 Şubat 2010
  9. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    tüp bebek tedavım smyrnada oldu aynur hanım [embrıyolog]ve funda hanım sayesınde ıkızleere hamıe kaldım bılgen bey aynur hanımın esı benım dr um evrım hanımdı ama artık hayat hastanesınde ıkızlere hamıleyken erken dogum ıhtımalıne karsı ege unıversıtesınde mert kazandıya da gıdıyordum ve sonundada erken dogdular zaten epıdural sezeryan ozel hastaneden hıc farkı yok herkes cok ılgılı ozellıkle dr um cok tecrubelı cok donanımlı bır yer zaten kanamam faalan da cok olmus belkı baska bır yerde olsaydı daha kotu seyler yasardım hayırlı dogumlar

10. 5 Haziran 2010
  11. durumasal

durumasal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayşe48 smynayı önerirmisin kaç senedir coçuk olmuyodu sorun neydi........

12. 7 Haziran 2010
  13. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim için de çok önemli bi konu bu.pko var. dr.a gitmek üzereyim ama irenbe ve smyrna arasında kararsız kaldım.smyrna maddi açıdan avantajlı ama tedavim sırasında dr değiştirmek istemiyorum.smyrna sizce pko,kısırlık vs..konularında nasıl?

14. 14 Mart 2011
  15. kekula

kekula Rabbime emanetsin bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar smyrna art a gidenler memnun kaldınızmı lütfen yardımcı olun.doktorum histereskopi için burayı önerdi.ücretler konusunda bilgisi olan varmı?

16. 19 Mart 2011
  17. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben smyrna art tüp bebek merkezinden çok memnun kaldım.funda hanım histereskopi olayında mükemmel. Hiç acı duymadan aynı gün içinde evimdeydim. Ertesi günüde fuarda gezdim. Suanda onlar sayesinde 26 haftalık hamileyim. Allah ne muratları varsa versin.hala da aynı hastanede ayla hanıma devam ediyorum. çokta memnunum.kısmetse doğumumda onların sayesinde gercekleşecek.allah hepimizin yardımcısı olsun. Yııllardır bilinemeyen sorunumuzu onlar bildi.

18. 30 Aralık 2012
  19. merve_uk

merve_uk Ayyıldızı'M Üye

Beğenildi:
    218
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar ben pko'luyum gebe kalamıyorum düzensiz adetlerim var, sgk ile anlaşma olması büyük avantaj.
    En kısa sürede randevu alıcam gitmek için, hangi dr'u önerirsiniz.