İZMİR tüpbebek doktor hastane önerileriniz...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tosbik81 tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tosbik81
  1. tosbik81

tosbik81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar izmirde tup bebek merkezı ve doktor önerebılır mısınız? tesekkur ederım...

2. 4 Mayıs 2010
  3. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım oncelıkle herey gonlune versın allahım ıns.... ben 4 yıldır prof dr EROL TAVMERGENE gıdıyorum dr umdan cok memnunum tup bebegı sıfada yapıyo ege unuv de yapıyomus sanırım...ıkı gebelık yasadım ıkızlerımı 16 ve 18. haftalarda kaybettım kızımıda 24 . hafdada gecen ay arken dogumla kaybettım ve hep yanımdalardı son ana kadar ellerınden gelenı yaptılar agustosda tekrar tedavıye baslayacagım kısmetse tavsıye ederım cok memnunum kendısınden de ekıbınden de....

4. 4 Mayıs 2010
  5. berkal

berkal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende bu ay tüp bebek tedavisine başlıyacağım,kent hastanesi israel aruhu tercih ettim.Çok disiplinli ve işini iyi yapan birisidir..

6. 4 Mayıs 2010
  7. mner

mner Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende irenbeye gidiyorum. ekip çok iyi ve başarı oranları çok yüksek. şuan hamileyim. bu arada bi arkadaşım kent hastanesinde 3 tüp bebek denemesi yaptırdı. kızda hiçbir sorun yoktu eşinde sperm hareketsizliği vardı. hiçbiri tutmadı , tutmamakla beraber aşırı ilaç yüklemesinden bazı sorunlar yaşadı. 1 sene tedavi yok. maddi olarak ta biraz fiyatları yüksek . bilginiz olsun. tabi herkesin doktoruyla elektriği farklı. umarım Allahım herkesin göçnlüne göre verir

8. 4 Mayıs 2010
  9. tosbik81

tosbik81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilginiz için cok tesekkur ederım arkadaşlar..:)

10. 8 Mayıs 2010
  11. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben kesinlikle smyrn derim herşeyiyle mükemmel

12. 22 Mayıs 2010
  13. meltemmm_

meltemmm_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende smyrna tüp bebek merkezini ve doktor funda koçyiğit'i tavsiye ediyorum. ben yeni başladım iğnelere fakat kesinlikle muhteşemler ekip çok iyi. ilk embriyolog onlarda bu farklı bişey. kesinliklşe smyrna diyorum başarı oranlarının çok yüksek oldugunu biliyorum hayırlısı olur hepimiz için inşallah

14. 22 Mayıs 2010
  15. Selsu

Selsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bişey sorucam bu hastaneler ücretlimi yoksa sigortadan faydalanıyomusunuz?sigorta işe yarıyosa.bir tüp bebek işleminin nekadarını karşılıyo.toplam nekadar ödememiz gerekiyo acaba bi bilgisi olan varmı?

16. 22 Mayıs 2010
  17. olefin

olefin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 aşılamamı israel aruh yaptı. Doktorluğu çok iyi çok başarılı. sadece çok konuşmayı sevmez direk işini yapar. benim ikinci aşılama da hamilelik elde edildi. Fakat 16. haftada bebeğimi kaybetim bende kromozom sorunu çıktı. ısrael bey kent hastanesinde çalışıyor ücretleri çok yüksek değil ama en son hastanenin devletle anlaşması yoktu. Sonra tüp bebek için Erol Tavmergene gittim. Bence çooook başarılı. Muayenesi onun kadar rahat doktor yoktur herhalde. ekibide iyi sadece muayenehanede çok bekliyorsun çok hastası var. ışlemi şifada yapıyor yine devletle anlaşması yok fakat devlet yardımı kadar nerdeyse indirimli tedavisi tavsiye ederim.