İzmir'de ail endokrinoloji uzmanı arıyorum, tavsiyenizi bekliyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bernice tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bernice
  1. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba, hanımlar, acilen endokrinoloji uzmanı bullmam gerekiyor.İzmir'de bulduğum hemen hemen tüm hastaneleri aradım ama bulamadım.Özel muayenehane de olur hastanede olur.Farketmez.Sadece en yakın zamanda gitmem gerek.Lütfen bana uzman dr tavsiye eder misiniz?
    teşekkürler

2. 10 Ekim 2008
  3. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    endokrin sanırım hormonla ilgili bir dal yeşilyurt dev hast ve bozyaka ssk da war die duydum ama emin degilim bi arastır

4. 10 Ekim 2008
  5. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım teşekkürler, ama devlet ve üniversite hastaneleri sabahtan sıraya girin , aynı gün sıra biterse muayene olursunuz dedi. Özel hastanelerde de dahiliye bölümüne gelin dendi, ama ben uzman endokrin arıyorum.

6. 11 Ekim 2008
  7. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım ozaman ege üniversitesinden endokronoloji bölümünden bir doçentten randevu al hastanedeki odalarında öğleden sonra 2 den sonra özel muayne yapıyorlar bütün tetkiklerinide hastanede sosyal güvencen karşılar yaptırırsın sabahdan akşama kadarda sıra beklemezsin.

8. 11 Ekim 2008
  9. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    izmirin en iyi endokrin uzmanı erdal duman bence başka birine gitme çok memnun kalıcaksın googldan tarattır bulursun bulamazsan telefonlarını veririm canım alsancakta muayenehanesi

10. 23 Ekim 2008
  11. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    slm sorun nedir bende bu hafta endokrinoloji uzmanına gidicem bursada bende tirioid nodulu var ve onu düzeltirken kan değerlim aşırı yükseldi bebek düşünüodum bu engelmi bilmiyorum

12. 23 Ekim 2008
  13. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet hormon sorunu engel, bir arkadaşımın çok yüksekti, onda guatr da vardı ve sürekli uzman kontrolüne gitti, şu anda 3 yaşında sağlıklı bir oğlu var.Ama o bebek doğduktan birkaç hafta sonra guatr ameliyatı oldu, ömür boyu kullanması gerekn ilaçlar verilmiş ve bebeğe süt hiç veremedi.Ama sonuçta bebeği var ve sağlıklı.
    Başka bir arkadaşımın hormon bozukluğu vardı ama o endokrine gitmek yerine, birşey olmaz diye kadın doğumuya gitti sürekli, neticede hamile kaldı ama 3 gün önce bebeğin kalbi atmadığından aldırmak zorunda kaldı. Bence her halükarda konunun uzmanına gidilmeli.
    Ben de hiç bir sorun yoktu,hormonlarım ya da tiroidim normaldi.Ama hamilelik bazı hastalıkları tetikliyormuş, gecenlerde rutin kan testinde tsh yüksek çıktı.Tsh çok yükselirse Allah korusun bebekte zeka geriliğine neden olurmuş.Ben endokrin uzmanı aradım ve buldum, aynı gün gittim bana bir ilaç verdi, doğuma kadar kullanacağımı söyledi.Haftaya tekrar bakılacak düşme varmı diye.
    Sana tavsiyem kadın doğum uzmanına da gitsen endokrin uzmanını atlamaman.Bazı hastaneler dahiliyeye yönlendirip, endokrinle aynı şey diyorlar. Endokrin uzmanı, dahiliyeyi bitirip üzerine endokrinoloji alanında uzmanlaşan, bunun için extra okuyan kişiler.
    Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...

14. 23 Ekim 2008
  15. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bilgin için sağol bende saedce nodul var tsh değerim çok düşük oda hap yüzünden levotiron kulalndım günde bir tane fazla gelmiş azaltıım şimdi işallah normal değere çıkar t3-t4 yükseldi evet endokrşn uzmanına gidicem bende genel cerraha gitmiştim memnun değilim değiştiricem doktorumu

16. 23 Şubat 2009
  17. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamile kalmak istiyorum o yüzden doktora gidicem izmirde yaşıyorum ve endokronoloji uzmanı bulmam gerekiyor.Değerlerimin günü günü uymuyor buna bir çözüm bulmam gerekiyor.Hipotiroidim var ve sağlıklı bir gebelik yaşamak istiyorum bunun içinde bir uzmana gitmek istiyorum herhangi bir dahiliye değil bildiğiniz bir endokronoloji uzmanı var mı arkadaşlar??

18. 24 Şubat 2009
  19. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar,central hospital dr.Ali Saklamaz iyi bir endokrinologdur.Tavsiye ediyorum.Sağlık sektöründe çalışan biri olarak,bence bu tavsiyemi önemseyin.