izmirde başarılı olan tüp bebk merkezleri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gxuxlce76 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gxuxlce76
  1. gxuxlce76

gxuxlce76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    izmirde ikinci tüp bebek denemsi için merkez arıyorum ağır erkek infertilitesi sayı morfoloji problemi var ilk tüp bebk denememde yumurtalar çok zor döllendi smyrna da yaptırdık ve sonuç negatif şimdide bi arkadaşım smyrnaya gitti yumurtaları döllenmedi bende tedirgin oldum acaba benimle aynı sorunu yaşayıp izmirde tüp bebeği olan varsa bilgi verebilirmi

2. 1 Şubat 2010
  3. mavielle

mavielle MİNİK DUTUM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım bende daha önce 2 tüp bebek denemesi yaptım ve ikisindede hamile kaldım bursada bir merkeze yaptırmıştım.ilki 7 haftalık ikinci ikizlerim ise 10 haftalık düştüler meğer kan pıhtılaşması sorunum varmış bunu ise izmir şifa hastanesindeki ege üniversitesi tüp bebek ana bilim dalı başkanı olan prof.dr.erol tavmergen yaptırdığı testlerde çıkarttı ben çok pişman oldum keşke ilk denememde erol hocaya gitseydim fakat bilmiyordum şifa hastanesinde oldunu şimdi ise adetimi bekliyorum tekrar 3.denememi orda yaptıracağım istersen git bi görüşme yap karar vermende yardımı olur.hakkımızda hayırlısı olsun cnm ayrıca erol hoca türkiyede ilk mikroenjeksiyonu yapan doktor bunu göz önünde bulundur erkek infertilitesinde bu çok önemli rabbim emeklerini boş çevirmesin :Saruboceq:

4. 1 Şubat 2010
  5. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende smyrnada yaptırdım.çok memnun klmıştım.ama değiştirmek istiyorsan erol beyi bende tavsiye ederim.

6. 1 Şubat 2010
  7. pskdan

pskdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tüp bebeğe başladım ege üniversitesinde ege hanımla başladım ancak o hastaneyi bırakmış ege üniv uzmanlara kaldım daha önce yaptıran varsa lütfen olumlu olumsuz yazsın. birdee şifada yaptıranlara ne kadara mal olduğunu sormak istiyorum şimdiden teşekkürler.

8. 1 Şubat 2010
  9. deryaber

deryaber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben kent hastanesinde tedavi gördüm.israel aruh doktorum. şükürler olsun ilk denememde hamileyim. :) Allah'ım tüm isteyenlere nasip etsin. gidip ön görüşme yapabilirsin. fikir edinmiş olursun...

10. 1 Şubat 2010
  11. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de 2008 Ekim ayinda izmir ´de irenbe tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ...

Ücüzlerime hamile kaldim ..

Malesef düsükle sonuclandi ..

Doktorumdan da , personelden de cok memnun kalmistim ama ..

Rapor olmuyor diye biliyorum .

Tekrar Türkiye `de tedavi görecek olsam ( izmir icin ) hangi merkezi secerdim bilmiyorum ..

12. 2 Şubat 2010
  13. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım tüp bebekmi yaptırdınız?ne kadara yaptırdınız?bende israil aruhu çok istiyorum ama 7000 lira yapıyormuş diye duydum acaba doğrumu?Allah sağ salim bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin kaç aylık hamileliğiniz darısı bizlere ahh ahhh:1hug:

14. 2 Şubat 2010
  15. deryaber

deryaber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım. ilaçlar hariç 2500 $ paket fiyatı. dediğin gibi uçuk bir rakam değil yani. :)
    ekip olsun , doktor olsun çok ilgililer. 5+1 günlük hamileyim canım. Allah bizlere gösterdi bu muhteşem duyguyu, şimdi isteyen herkese nasip etsin inşallah. cumartesi keseyi görmeye gideceğiz. bakalım kaç bebeğim var.

16. 2 Şubat 2010
  17. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım verdiğin bilgiler için inşllah ikizlerin olur istermisin ikiz olsun?hayırlı haberlerini bekliyorum canım amin inşallah rabbim bizede nasip eder :KK46::KK46::1hug:

18. 4 Şubat 2010
  19. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    inanmıyorum.nasıl olur.benim doktorumdu.2 ay sonra tüp yapacatı bana.neden bırakmış bilgin varmı?gerçi diğerleri de iyidir ama ben sırf onun için gidiyordum oraya.