izmirde bayan kadın doğumcu tavsiyesi lütfen

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sgumus tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sgumus
  1. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba ben 4,5 yıllık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik a.s. bayan bir doktor arıyorum öneride bulunabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  2. 19 Ocak 2009
  3. Kromika

Kromika Guest

dilek aslan ı şiddet ile öneririm canım

4. 20 Ocak 2009
  5. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tavsiyen için teşekkürler ben biraz fazla evhamlıyım nasıl bir doktor anlatırmısın?

6. 24 Ocak 2009
  7. Kromika

Kromika Guest

çok karakterli mükemmel bir dr iyi insan insana yaklaşımı çok güzel mesela hala daha görüşürm ararım sorarım ablam gibidir ve tum hastalarıylada aynıdır kardeş gbi dost gibi işine saygısı olan hastasını iiy takip eden bir dr dur hastası ile çok ilgilidir kendisini sürekli geliştiren bir dr zeki ve akıllıdır herşeyini paylaşabilecegin bir dosttur istediin her konuda konuşabilecegin biri bitiksel yöntemlere karşı olmayan biri istediklerni sorabilrisn canım

8. 24 Ocak 2009
  9. Kromika

Kromika Guest

bak bende senin gibi çok evhamlıyımdır sırf bu evhamlılıgımı geçirebilmek için herkes ayda bir kere giderken kontrole ben ayda iki kere gittim elindne geleni ardına koymayan biridir gerçekten çok ama çok karakterli bir dr dur paracı bir dr degildir ayrıca

10. 25 Ocak 2009
  11. sgumus

sgumus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler biligiler için uzun bi kararsızlıktan sonra dün dilek uysal diye bir doktora gittim yapı kredi sağlık sigortam var onun anlaşmalı doktoru. yeşilyurt devlet hast. doktoru hemde özeli var 1 saate yakın ilgilendi bizimle gebelik öncesi testler istedi onları yaptırdım yarın sonuçları çıkacak. dün itibariye doktordan memnun kaldım umarım bi terslik yaşamam ama verdiğiniz isimler aklımda olacak kızlar tekrar teşekkürler.