izmirde bebek sahibi olmak için tedavi gören kader arkadaşları

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve yoye tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yoye
  1. yoye

yoye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba, bu sayfada izmirde yaşayan kader arkadaşlarımızla toplanıyoruz, tecrübelerinizi sorularınızı, doktor ya da hastane tavsiyelerimizi buradan paylaşarak birbirmize yardımcı olacağımızı umuyorum. Allahım hepimize yardım etsin

ve ilk soru da benden smyrna art a giden kimse var mı? ben uzun bir aradan sonra tedavime orada tedavime devam etmek istiyorum,

2. 5 Aralık 2009
  3. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım bende İzmirde yaşıyorum yaklaşık 2 yıldır bebek için uğraşıyorum daha önce bir tıp mrk. gittim Klomen+Ovitrelle kullandım sonuç olumsuz oldu. Doktorum polip olduğunu aldırmam gerektiğini söyledi ve beni tüp bebek merk yönlendirdi.Bende ocak ayında smyrna art a gitmeyi düşünüyorum.Malum bu süreçler biraz masraflı ve İzmirde bildiğim kadarıyla SGK nın karşıladığı tek yerde orası.Sen nezaman gittin yada gidiceksin ve hangi doktora?lütfen birbirimizle iletişim halinde olalım birbirimize fikir verip yardımcı olalım.Allah hepimizin yardımcısı olsun canım.

4. 5 Aralık 2009
  5. senay79

senay79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kent hastanesinde tedavi gördüm..3 denememi de orda yaptım ben....dr um israel aruh..memnun kaldığım için değiştirmek istemedim....diğer ikisinde de hamile kalmıştım ama devamı gelmedi malesef...
    en son tedavim kasımdaydı ve bu hafta hamile sonucumu aldım...
    paylaşmak istedim..sizlere de bol şans diliyorum...hayırlısı olsun inşallah...

6. 6 Aralık 2009
  7. womeneng

womeneng Guest

Arkadaslar ben de ızmir deyim.
    Tedavi olmuyorum ama kadın doğum doktorum Symrna dan Funda Hanım, memnunum.
    Sizin bildiginiz baska bayan Kadın doğumcu var mı, ben dr kadın olsun istiyorum

8. 6 Aralık 2009
  9. SHARK_11

SHARK_11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    88
    ben bornova şifa hastanesinde esra hn.a gidiyorum arkadaşımda hamileliği boyunca ona gitti ve memnun kaldı.bende memnunum.bu hastanenin tüp bebek ve genetik tanı merkezide var ayrıca

10. 6 Aralık 2009
  11. eftalya_35

eftalya_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende izmirdeyim eşim varikosel ameliyatı olalı 3 ay oldu şuan beklemedeyiz aşılama yada tüp bebeği yaza kadar düşünmüyoruz ama sizlerden doktorlar veya merkezler hakkında bilgi ve deneyimleriniz, öğrenmek isterim

12. 7 Aralık 2009
  13. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben pkoluyum,ilk kez tedaviye başlıycam ama hem çok korkuyorum hem de ssk anlaşmalı biyer ,iyi bir dr. arıyorum .yardımlarınızı bekliyorum

14. 8 Aralık 2009
  15. baharçelik

baharçelik çınarım içimin gülen yüzü Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim inşallah bunun devamı olucak ve biz o sıpayı mıncıklıcaz :)

kızlar merhaba sayfa çok güzel olmuş bende 3 kez kürtaj oldum irenbede dilek aslana gidiyorum ve çok memnunum sgk anlaşması yok malesef ama memnun olduğum için değiştirmek istemiyorum

16. 9 Aralık 2009
  17. batarang

batarang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de onunla başlamak istiyorum ama işin maddi boyutu çok mu ağırdır?hadi muayeneleri ödedik bir de ilaç paraları var..bu konuda bilgi verebilirmisin.
    bu arada dilek hn 10 yıldır çocuğu olmayan bir arkadaşımı ilk tüp denmesinde bebek sahibi yapt:)

18. 9 Aralık 2009
  19. baharçelik

baharçelik çınarım içimin gülen yüzü Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    106
    Canım muayenesi 140 TL ilaçlar sgk anlaşmalı olmadığın için tabiki pahalıya mal oluyo sen tüp bebekmi yaptırcaksın bilmiyorum ama ben aşılama yaptırdım ilaçlarla birlikte 1000 tl yi biraz aştı ama dr gerçekten çok iyi terapist gibi konuşuyo ilgileniyo anlatıyo ben çok memnunum