Izmirde bitiş garantili lazer epilasyonn yardım pls ?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve gecelerinyildizi tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gecelerinyildizi
  1. gecelerinyildizi

gecelerinyildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bundan 5 ay öncesine kdr izmirde bi güzellik merkezine gittim 7 seanslık lazer epilasyona düzenli olarak girdm fakat ne verdiğim para değdi nede çektiğim acısı değdi çünkü bitmedi ve bi süre snra eskisi gibi yüzümde tüylenmeler cıkmaya başladı yani nakit olarak ödediğim 700 tl çöpe gitti izmir içerisinde lazer epilasyon yaptırıp sonuca ulaşan ve tavsiye eden varmıdır acaba ? Bana bu konuda yardım edebilirmisiniz lütfen... :uhm::gitme::çok üzgünüm:

2. 18 Ocak 2011
  3. sevgultuna

sevgultuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    :KK43:(( çok üzücü bidurum olmuş bu... garantili paket yaotıran ve memnun kalan ben hiç görmedim. bitene kadar lafını sırf parayı peşin alabilmek ve bizi bıktırmak için kullanıyorlar,iyi bir yer bulup yeniden başla bence cicim. gerçi belki başlamışındır ama; sana tavsiye edebileceğim bi yer var. heraderma polikliniği,xxxxxxxxxxxxxkolay gelsin. ben komple vücut paketi aldım. taksitte yapıyorlar. ve her cihaz var. git bi dene derim. bye

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2011
  4. 18 Ocak 2011
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.