İzmirde cocuk bakıcısıyım

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve lalezar tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : lalezar
  1. lalezar

lalezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh izmirde cocuk bakıcısıyım referanslarım baktıgım cocuklarımın anneleridir en son yüzbaşı ve gece hemşiresinin cocuklarına baktım ve tain dolayısı ile gittiler günümüz şartlarında herkese cocuk emanet edilmiyor arzu edenler beni ailemi tanıyabilir cevremden sorabilir ...

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
  2. 14 Aralık 2009
  3. deditaefe

deditaefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerede oturduğunuz yazmıyor

4. 14 Aralık 2009
  5. zalimi

zalimi Ya başlama,yada bitir.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ben şirinyer natonun orada oturuyorum eğer bırakabilme imkanınız olursa annemle beraber çocuğunuza bakabiliriz biz çok sevdiğimiz için bakmak istiyoruz kimileri iki kuruş para gelsin diye bakarlar para bizim için önemli deildir ne kadar verirseniz kabulümüzdür çok sevgi dolu bir ortamda bakılır oğlunuz bende bebek bakmak için açık öğretim ev idaresi bölümü ikinci sınıfı okumaktayım nolur kabul edin çok seviniriz kabul edeseniz daha öncede 5 aylıktan yaşına kadar bir bebişe baktık ablasıyla kreşe gitsin diye başta alışsın dediler kreşe verdiler çok sevirek bakıyorduk şimdi martta 3 yaşına girecek hala görmeyince bizi soruyor özledim gidelim diye bebek ve çocuk bakımını severek ve eğlenerek yaptığımız için bizimle beraber çocukta mutlu ve huzurlu oluyor ayrıca evimizde çok sıcak sürekli de güneş alıyor temiz ve sigara kullanmayan br aileyiz görüşmeyi çok isteriz lütfen olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız çok sevinirim

6. 16 Aralık 2009
  7. lalezar

lalezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    deditaefe. izmir bucada ikamet ediyorum siz izmirin neresindesiniz?

8. 18 Aralık 2009
  9. lalezar

lalezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zalimi :bir bayan var bankacı sizin tarafta bende uzaktan yatılı misafir oldugu için gidemedim sen ilgilenirmisin cocuk 3 yaşında erkek cocugu ama kandi evinde bakılmasını istiyor bayan ilgilenirsen not yaz sana telini vereyim görüşün hem senin hemde onun işi görülsün saglıkla kal.

10. 23 Aralık 2009
  11. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    maalesef evden pek çıkamıyorum eve bırakabilme imkanı olabilirmi acaba yada msn adresini yollarsan özelden bir konuşalım teşekkürler lalezar

12. 23 Aralık 2009
  13. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ben şirinyer natonun orada oturuyorum eğer bırakabilme imkanınız olursa annemle beraber çocuğunuza bakabiliriz biz çok sevdiğimiz için bakmak istiyoruz kimileri iki kuruş para gelsin diye bakarlar para bizim için önemli deildir ne kadar verirseniz kabulümüzdür çok sevgi dolu bir ortamda bakılır oğlunuz bende bebek bakmak için açık öğretim ev idaresi bölümü ikinci sınıfı okumaktayım nolur kabul edin çok seviniriz kabul edeseniz daha öncede 5 aylıktan yaşına kadar bir bebişe baktık ablasıyla kreşe gitsin diye başta alışsın dediler kreşe verdiler çok sevirek bakıyorduk şimdi martta 3 yaşına girecek hala görmeyince bizi soruyor özledim gidelim diye bebek ve çocuk bakımını severek ve eğlenerek yaptığımız için bizimle beraber çocukta mutlu ve huzurlu oluyor ayrıca evimizde çok sıcak sürekli de güneş alıyor temiz ve sigara kullanmayan br aileyiz görüşmeyi çok isteriz lütfen olumlu olumsuz bir cevap yazarsanız çok sevinirim

14. 23 Aralık 2009
  15. zalimi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    lalezar teline 2 mesaj attım özelden bana ev telini verirsen seninle bir görüşmek istiyorum nolur gir artık foruma konuşmam lazım

16. 23 Aralık 2009
  17. lalezar

lalezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım şansın bol olsun orası olmassa ben yine bana uzak olanları sana yönlendiricem allah hepimizin yardımcısı olsun telin bende kayıtlı sende benimkini kaydet sevgiyle kalın...

18. 26 Aralık 2009
  19. lalezar

lalezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zalimi: ne yaptın canım hemşire bayanla anlaşabilidinmi merak ettim.....