izmirde doğum alışverişini nereden yapabilirim????

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve dilek82 tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : dilek82
  1. dilek82

dilek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..29 haftalık hamileyim.izmirde bebek alışverişi yapabileceğim uygun mağaza önerecek olan varmı acaba..tavsiye ve önerilerinizi bekliyorumhihoyyyt

2. 2 Nisan 2010
  3. esmen

esmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Kemeraltı Denizbank karşısında Barış Bebe var canım.Aradığın her şeyi orada bulabilirsin.Fiyatlarıda gayet uygun.Markalı da var markasızda keyfine kalmış.Ben chicco nun hastane çıkışlarından almıştım oradan.

4. 2 Nisan 2010
  5. defne/oxgxuz

defne/oxgxuz sana emanetiz Allah'ım Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    canım kemeraltında akadaşın da dediği gibi barış bebe var ama bi de mina bebe var, hatta kızlarağasının arka tarafında dev gibi mağazaları da var her ikisinin de karşılıklı kapıları. mina bebe biçok üründe daha uygun. şöyle ki bebek arabası, ana kucağı ve süt sağma makinesini barış bebeden, kalan her şeyi mina bebeden aldım. elektrikli aletler dahi var ve internetten çooook daha ucuz. 130a buhar makinesi almıştım, aynısı 90 peşin mina bebede. kolay gelsin önünde çoook güzel heyecanlı yapılacaklar listesi var :) mothercare mavişehir carrefour da..... bi de oranın indirimlerini takip et. 7li bodyleri çok uyguna geliyor, yıka yıka bişey olmuyor, çok rahat edersin.

6. 2 Nisan 2010
  7. morticia

morticia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende geçen hafta bebeğimin tüm eşyalarını mina bebeden aldım.Fiyatları diğer yerlere göre daha uygun,birde beşik bebek arabası gibi ürünlerde sorun yaşarsan kolay çözebilecek bir mağaza.Devamlı müşteri akışı var.Birde 1. beylerde tontoş bebe var,oranın ürünleri de çok uygun ve kaliteli.Çok güzel badiler,tulumlar aldım.Gezer bakarsın,heryerde fiyatlar değişiyo,istediğin ürün nerede uygunsa ordan alırsın.Zaman zaman mağazalar kampanya ve indirim yapıyor.

8. 2 Nisan 2010
  9. dilek82

dilek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    önerileriniz için sağolun kızlar..ben torbalıda oturduğum için alışverişe bir gün ayırabileceğim yani mağaza mağaza gezmeye vaktim yok eşimin işide buna elvermiyor kontrollere bile zor geliyoruz.zaten aman aman dolaşamıyorum artık:KK43:sırt ağrılarım ve kasık ağrısı buna elvermiyor....direk kemeraltına gidip dediğiniz iki mağazaya bakacağım:):teytey:

10. 2 Nisan 2010
  11. dilek82

dilek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bide bebek arabasını doğumdan öncemi alayım sonramı.malum ben 6 yıl sonra hamile kalıp bide zor bir hamilelik dönemi geçirince insanın aklına herşey geliyor.yani insan inanamıyor:)

12. 2 Nisan 2010
  13. dilek82

dilek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşimle konuştuk yarın kızımın ve benim cicilerimi almaya gidiyoruzhihoyyyt

14. 4 Nisan 2010
  15. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    aldınızmı cicilerinizihihoyyyt

16. 5 Nisan 2010
  17. dilek82

dilek82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aldık canıma.s arkadaşların dediği gibi mina ve barış bebeden yaptık...tabii daha eksikler var ama en azından acil şeyleri aldım

18. 5 Nisan 2010
  19. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    hayırlı olsun ozaman:))