Izmir'de doğum yapabileceğim iyi bir özel hastane ve iyi bir doktor?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sevilakdemir tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sevilakdemir
  1. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar doğumum izmir de olacak ve ben hala ne hastane nede doktor bulmuş değilim özel hastanede olsun istiyorum..bilgi bekliyorum çok acil......:26::KK31::96:

2. 11 Kasım 2010
  3. tatlmm

tatlmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba sende benim gibisin anlaşılan ama buldum sayılaır işine yararmı bilmem ama ben gazi hastahanesini düşünüyorum çok güzel şeyler duydum.ve bu ayın 22 sinde randevum var.yine gidip gelince bilgi veririm .... Ama güzel diyorlar

4. 11 Kasım 2010
  5. Arina

Arina ღღ Annesinin miniği ღღ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kent Hastanesi, Orçun Sezer :KK3:

6. 13 Kasım 2010
  7. belboy

belboy Efe'm herşeyimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şifa Hastanesi Berrin Korkut eltim haziran ayında şifada doğum yaptı çok ama çok memnun hem hastaneden hem doktorundan.bende 5 haftalık hamileyim ve Şifa hastanesinde kontrollerime başlıcam.Allah nasip edersede Şifa'da doğum yapmayı planlıyorum.

8. 13 Kasım 2010
  9. gulfuren

gulfuren gülfuren Üye

Beğenildi:
    2.641
    Ödül Puanları:
    163
    Benim doktorum Alsancak ta..Çok iyi bir doktor..Miyon ameliyatımı yaptı ve rahimimi kurtardı..Önce Allah sonra doktorum sayesinde hamileyim..Şu an 19 haftalık hamileyim..Yine aynı doktoruma gidiyorum..Ama sigortadan emekli oldu..Özelde doğum yaptırıyor..İstersen numarasını mesajla vereyim...

10. 8 Aralık 2010
  11. s_ozlem

s_ozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.. valla özel gazi hakkında hiç iyi şeyler duymadım da okumadım da.. orada hiç normal doğum yapanı duymadım. doktorlar kesme biçme yani sezeryan taraftarı... bi arkadaşım var doğumu yaklaşan. kurban bayramı malum uzun bir tatildi. bayramdan önce gitmiş ordaki doktoruna, doktoru "valla sakın tatilde doğurayım filan deme. gelemeyiz hiçbirimiz. devlet hastanesine ya da ünv hastanesine gidersinn" demiş!! çok da kalabalık oluyormuş. bilmiyorum karar sizin tabi.

ben, kendi doktorum BURAK AĞCA'yı öneriyorum. alsancakta medhouse clinic. çok ilgili bir doktor. çok güven veren biri. insanı çok rahatlatıyor. herşeyi siz sormadan anlatıyor, daha sonra da bütün sorularınıza cevap veriyor. bebeği en ince ayrıntısına kadar inceliyor. ultrason aletleri süper. paragöz biri değil. onda doğum yapan arkadaşlar da var, herkes çok memnun. hemen hemen bütün hastanelerle de anlaşması var.

12. 9 Aralık 2010
  13. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bir gazi hastanesi birde şifa hastanesi hakkında bugüne kadar hiç iyi bişey duymadım bende.. gazi hastanesinin sigortadan farkı yokmuş.. ve geneli hep sezeryan oluyor..
    şifa hastaneside söylediği fiyatın iki katı ile cıkarıyormuş hastaneden ekstralarla.
    ben hamileliğimin başından 18 haftaya kadar tam 5 doktor değiştirdim... eğer vaktim olursa tekrar girdiğimde daha ayrıntılı yazarım..

ben kahraman koldaya gidiyorum kendisinden cok memnunum.. dogumumuda çınarlıda yapacagım kısmetse.. normalden daha pahalı bir doktor ve hastane (hastanenin hiçbir kurumla anlaşması yok).. ama içim inanılmaz rahat..

14. 22 Mart 2011
  15. berna_ksk

berna_ksk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tabiki herkesin kendi secimi ama izmirdeki sifa , karatas , kent , gazi gibi bir cok hastaneye ve alsancakta profesorlere gittim,taaki hamilelegimin 5.ayında tanidim evrim hanimi ve cok sukur ki tanriya onu tanidim.kasim 2010 da bebegim normal dogumla dunyaya geldi.tesekkurler evrim hanim ve tabiki tum ege saglik ekibi,cok farklisiniz.aldiginiz para tamamen helal olsun.herkese tavsiye ediyorum.ben cok kafa yordugum icin ve sonunda dogru doktoru ve hastaneyi buldugum icin herkesle paylasmak istedim.simdiden gecmis olsun.bol sans.

16. 12 Nisan 2011
  17. neronn

neronn gözümün bebeği oğlumm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba berna.bende 16+6 hamileyim.basmane şifada muayenemi oluyorum. kesinlikle normal doğum istiyorum.bunun için doktorun paragöz olmaması ve iş ahlakı olması şart.ege sağlıktaki evrim hn. için çok olumlu şeyler yazmışsınız.onada bir görünmek istiyorum.normal doğum taraftarı bir doktor olması beni cezbetti.umarım bende sizin kadar şanslı olurum.biraz anlatırmısınız. muayenede olsun doğumda olsun ilgisi alakası bilgilendirmesi nasıldı acaba, birde sizmi normal doğum istediniz kendisimi buna yönlendirdi, şimdiden teşekkürler...

18. 12 Nisan 2011
  19. bebeke

bebeke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    alsancak ege sağlık hastanesi dr külal çukurova çok iyi...