İzmirde Doktor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve MyFairyDaphne tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MyFairyDaphne
  1. MyFairyDaphne

MyFairyDaphne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Günaydın,
    Dünden beri İzmirde kontrollere gidebileceğim bir doktor arayışı içerisindeyim . Pek çok kişiden Dr. Reşat Bozoklar'ın ismini duydum. Sizce nasıl bir doktor ? Başka doktorlar konusunda da tavsiyelerinize açığım. Ben İzmirin ilçesinde oturuyorum , ilk kontrollerime gittiğim doktordan hiç memnun kalmadım bu nedenle değiştiricem. Ve İzmirden bulduğum doktorunda hamileliğim boyunca tüm kontrollerimi yapması ve hatta doğumumda bile bana destek olmasını istiyorum. Lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler..

2. 5 Şubat 2009
  3. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kuzenim kuzenimin eşi o doktora gidiyorlar birinin 2 digerinin 1 çocugu onlar çok memnunlar

4. 5 Şubat 2009
  5. MyFairyDaphne

MyFairyDaphne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol canım yorumun için. Başka kimse yok mu yaaa bu konuda yorum yapacak ve tavsiyeler verebilecek?

6. 5 Şubat 2009
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben sana çınarlı hastanesinde görevli por doç dr güngör tuncay beyi tavsiye ederim ben 3 ay tedavi oldum ama gebelik üzerine daha çok yogunlaştıgı için bende ege üniversitesinde tedavi oldum şimdi hamilelik takibimide orada yaptırıcam ama dogumu güngör bey yaptırıcak

8. 5 Şubat 2009
  9. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende alsancakta KADOMER var oraya gitmeyi düşünüyorum levent bey var orada görümcem oraya gitti onunda görümcesi oraya gitti ikisininde doğumuna girdi ve ikiside çok memnun internetten kadomer diye bak tlf .bulabilirsin