İzmirde dolgu ve botoks uygulaması için doktor tavsiyesi

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve aslim29 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : aslim29
  1. aslim29

aslim29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 32 yaşındayım. Pek kırışıklık problemim yok. Sadece yüzümde hafif bir yorgun ya da mutsuz bir ifade ortaya çıkmaya başladığını düşünüyorum. Bunun için nazolabial bölgeme dolgu düşünüyorum. Bunun yanında kaşlarımın dış uçlarının çook hafifçe botox ile kaldırılması da genel görüntümü daha fresh bir hale getirecek galiba.

Hem bu konuda siz ne düşünüyorsunuz, bu yöntemler işe yarar mı bunu sormak istiyorum, hem de uygulayıcı bu noktada çok önemli bu nedenle denediğiniz ve kesinlikle önereceğiniz doktor tavsiyesi almak istiyorum İzmir ili için.

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  2. 25 Ekim 2010
  3. aslim29

aslim29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :sm_confused: Yok mu izmirde dolgu ve botoks yaptırıp doktorundan memnun kalan acaba?

4. 8 Aralık 2010
  5. MELEZ77

MELEZ77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Gec mı kaldım bılmıyorum..ama bırılerının ısıne mutlaka yarar ben de de aynı problem vardı nasobınal bolge yanı agız kenarı kı buraya en ıyı raddıesse markasını kulanın en uzun omurlusu o ben dr adnan menderes 9 eylul unv yaptırdım cok da memnun kaldım

6. 24 Aralık 2010
  7. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Canım 9 eylüldemi yapdı dolgunu birde skıncası yoksa ne fiyat ödedin merak ettim

8. 30 Aralık 2010
  9. aslim29

aslim29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim cevap için. Sonuçtan memnun musunuz? Bir de maliyeti ne oldu onu da öğrenebilir miyim?

Doktorunuzun özel muayenehanesi var mı yoksa 9 Eylül hastanesinde mi çalışıyor?

10. 3 Ocak 2011
  11. nnnilay

nnnilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    dolgu için yasemen estetik var alsancakta kesınlıkle tavsiye ederim.kaş arasına yaptırmıştım 3 yıl önce hala etkisi geçmedi.ama senede 1 defa botox yaptırıyorum.botoxu başka yerde yaptırıyorum yasemen in dolgusundan çok menunum fakat botox için başka yer düşün

12. 6 Ocak 2011
  13. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Canım yasemen estetik demişsin dolguyu yapan doktormu çünkü güzellik merkezlerindede artık bu tip işler yapıldığı için insan heryere cesaret edemiyor

14. 10 Ocak 2011
  15. nnnilay

nnnilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    ewet canım doktor yasemen amato istersen internet sıtesıne gır bak yasemen estetik diye.fiyatı da uygundu ben yaptırdığımda..mesela dolgunun suresıne en az 2 yıl gıder demiştı hatta eğer duzenlı botox yaptırırsan 15 yıla kadar gıder dedı. 3 yıl oldu hala ılk yaptığı gıbı..istersen bı gıt goruş.ama mesela botoxundan memnun kalmadım botoxun etkisi çok az oldu bende çunku çok fazla musterısı olduğu için bı botoxu bıkaç kişiye uyguluyor ve tabı bu da botoxun etkısını azaltıyor.

16. 23 Mart 2011
  17. saga

saga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    botox için nereyi öneriyosunda yada sen nereyi yaptırıyosun bende yasemene yaptırdım ama memnun kalmadım yardımcı olursan sevinirim cnm

18. 23 Mart 2011
  19. saga

saga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ARKADAŞALAR lütfen izmirde ii botox yapan yer ismi söylermisiniz ihtiyacım var kimse yardımcı olmuyo bu konuda ama :KK43: