İzmir'de Dr. Namık Demir'e giden var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve minik2008 tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : minik2008
  1. minik2008

minik2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba,
    bir kaç ay sonra doğum kontrol hapını bırakmayı düşünen biri olarak, şimdiden sizin bebişlerin gelişimlerini okudukça mutlu oluyorum. İnşallah en kısa zamanda bir hamiş olarak aranızd aolurum ama daha vakit var yerimseniben İzmir'de oturuyorum, burada ben çevremden bir kaç dr. ismi aldım, ama namık demir'e gidenimiz bileniniz var mı diye de sormak istedim sizlere. Başka dr. önerisi olanları da bekliyorum. hepinize sevgiler.:enbuyukkk:

2. 20 Mayıs 2008
  3. etki

etki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm cnm...
    diğer arkadaşların yorumlarını bilemem ama, Namık bey oldukça yoğun bir dr ve öğrencilerine yönlendiriyor ve dokuz eylülde ki doğumlara girmiyor...(kent hastanesini bilemiyorum)
    Benim şahsi fikrim; gebe kalmakla ilgili bir problem olmadıkça ve yahamilelik sürecinde bir proble yaşanmıyorsa ünvanlı dr lara gitmenin çok fazla anlamı yok..Çünkü istediğin zaman bir şey danışamıyor veya randevu alamıyorsun... ben üniversite hastanesinde doğum yapma ya çok karalıydım ve Namık bey olmasa da (çünkü 6 hafta sonrasına randevu alınabiliniyordu) başka prof.lara gittim. fakat gebelikseyri normal olanlara karşı aşırı heyecansızlar.Biz hamileler ise hele ilk bebekse bir çok soru ve endişeyle randevu gününü bekliyoruz ...Açıkçası ben ve eşim hayal kırıklığı yaşadık..Bir kaç denemeden sonra tavsiye ile gittiğimiz dr dan çok memnunuz.cep telefonu ile istediğimiz zaman ulaşıp danışa biliyoruz..Ve bu gerçekten çok önemli.....
    Umarım istediğin zaman gönlünüze göere bir bebek sahibi olursunuz.....:KK46:

4. 20 Mayıs 2008
  5. minik2008

minik2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım, ilgine ve cevabına teşekkür ederim. İzmir'den biri çıktı sonunda. valla bir arkadaşımdan daha yoğunluğu hakkında bir yorum duymuştum, artık eminim, asistanlarına yönellikten sonra ve tüm sorularımızı ve heyecanımızı paylaşamadıktan sonra da bir anlamı kalmıyor, haklısın. hala kararsızım. senin dr. un kimdi, bilgi edinmek lazım ve en iyisi tecrübe ile yaşayanlardan alınan bilgiler. en kısa zamanda bebeğini kucağına almanı dilerim.

6. 20 Mayıs 2008
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Selam minikçim, Namık Hoca'nın yoğun olduğunu ama çok süper bir doktor olduğunu duymuştum oğlumdan. Oğlum 9 Eylül tıp fakültesinde okuyor. Ama ona ulamazsan yine aynı üniversitede Sebahattin Hoca var. Bir kaç tanıdığımı gebelik boyunca takip edip, doğumlarını da yaptırdı. Çok da memnunlar. Her şey gönlünce olsun. a.s.

8. 13 Haziran 2008
  9. aslitelci

aslitelci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben namık beyin hastalarındanım.kent hastanesinde kontrollerım oluyor ve inşallah doğumumda orada olacak.kesinlikle kendi ilgileniyor herşeyle.aynı zamanda yakın arkadasım 2 hafta önce doğum yaptı.namık bey sonsuz yardımcı ve ilgili davrandı.ben bu konudaki araştırmayı yeni hamile kaldığımda cok yaptım.genelde sorunlu hamileler geliyor kendisine ve sonsuz güvenle kendilerini ona teslim edebiliyor.doğum sonrasında defalarca gelip kontrollerini yapıyor(bu birçok drda yok)eğer maddi durumun el veriyorsa(çünkü vizitesi biraz öbürlere kıyasla fazla 190ytl)kesinlikle onu tercih etmeni isterim.ben temmuz annesi olucam inşallah.onunla ilgili her türlü soruyu bana sorabilirsin.

10. 13 Haziran 2008
  11. aslitelci

aslitelci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca "hamileliğininde risk yoksa" diye birşey yoktur.bugün cok iyiyken Allah korusun yarın ne durumda olacağınızın hiçbir garantisi yok.

12. 16 Temmuz 2008
  13. angelvet

angelvet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba.ben namık beyi kent hastanesinde tanıdım .kendisine gitmedim ama kendisiyle birlikte çalışan (aynı zamanda namık beyin yetiştirmiş olduğu) DR.ORÇUN SEZER e gittim KENT HASTANESİNDE.ve çok memnun kaldım.orçun bey çok ilgili ve güvenilir bir doktor.son derece pozitif bir insan.hamileliğim süresince çok destekledi beni.içim çok rahat doğuma gittim.şuan aoğlum 19 aylık ama hala düzenli senede 1 kontrollerime orçun beye gidiyorum.eğerki illa profesör takıntınız yoksa orçun beyi öneririrm.zaten orda namık beyle birlikteler.

14. 17 Temmuz 2008
  15. fulya79

fulya79 Guest

Merhaba Namık bey benim hayatımda çok önemli bir rolü olan doktordur.Ben 2000 senesinde endemetriosis hastalığı ile kendisine gittiğimde bu hastalığın çok ciddi olduğunu ama iyi bir tedavi ile ve ameliyatla sorun oluşmayacağını söyledi.Ameliyatımıda kendisi yaptı sonra yaklaşık 4,5 sene boyunca hep tedavi ve kontrol oldum.Kendisi süper bir insan ve çok iyi bir doktor.Sonra evlenip İstanbula yerleştim ve istediğim zamandada hamile kaldım şu an 6 aylık hamileyim.Bu ameliyatta tecrübeli eller çok önemliydi yoksa belkide şimdi gebe kalamıyabilirdim.Namık hocama burdanda çok teşekkürler. O genceceik yaşımda bana çok moral ve destek oldu.Dokuz Eylül ünv. o zaman ve tüm asistanları ve doktorları çok iyi bir hastane.Namık bey çok yoğundu gerçekten bencede bi problemin sorunun yoksa hamile kalmakla yada kadın hastalıklarıyla ilgili normal bir operatör doktora gitsende yeter.Ama namık beyi sorarsan süper tabiki git derim.

16. 21 Nisan 2009
  17. aycam83

aycam83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben namık demirin hastasıyım hastasıyla çok ilgili tekrarlayan düşükleri olan bi hastayım daha dün beni dokuzeylülde kürtaj yaptı bizzat kendisi girdi yanlız çok yoğun randevu almak gerçekten zor.

18. 23 Nisan 2009
  19. esinss

esinss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    minik 2008 bende Namık Demirin hastasıyım 32 haftalık hamileyim ve doktorum dan çok memnunum yoğun olduğu doğru ama ilgisi alakasıda çok iyi tavsiye ederim