İzmir'de Dr. Reşat Bozoklar Hakkındaki Yorumlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve MyFairyDaphne tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MyFairyDaphne
  1. MyFairyDaphne

MyFairyDaphne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Günaydın,
    Dünden beri İzmirde kontrollere gidebileceğim bir doktor arayışı içerisindeyim . Pek çok kişiden Dr. Reşat Bozoklar'ın ismini duydum. Sizce nasıl bir doktor ? Başka doktorlar konusunda da tavsiyelerinize açığım. Ben İzmirin ilçesinde oturuyorum , ilk kontrollerime gittiğim doktordan hiç memnun kalmadım bu nedenle değiştiricem. Ve İzmirden bulduğum doktorunda hamileliğim boyunca tüm kontrollerimi yapması ve hatta doğumumda bile bana destek olmasını istiyorum. Lütfen bu konuda cevaplarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler..

Son düzenleme: 5 Şubat 2009
  2. 13 Şubat 2009
  3. baharçelik

baharçelik çınarım içimin gülen yüzü Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben hamile değilim olmaya çalışıyorum ama irenbe dilek aslanı önerebilrim sana harika bir insan ve çok ilgili aklında bulunsun

4. 13 Şubat 2009
  5. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Seninle ilgilenen.istediğin zaman arayabileceğin bir doktor arıyorsan doktorum Mustafa ALİHANOĞLU'nu önerebilirim.Gönül rahatlılığıyla gidebilirsin.İçten,güleryüzlü,ilgili ve işinde uzman.Alsancak'ta özel muayenehanesi var.İsmini yazarsan intten bilgilerini bulabilirsin.Kolay gelsin canım.

6. 16 Şubat 2009
  7. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    1O NUMARA Bİ DR.benim annemin halamın teyzemin dayımın amcamın sulale dr.umuz yanii.para göz deil sıcakkanlı eğer senn paranla deil hastalığınla ilgilenmesini istıosan ona gitt cnm

8. 14 Mart 2009
  9. dilek.1

dilek.1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ]Merhaba ben de bir doktorum ve hem bir doktor olarak hemde kendi doktorum olduğu için Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlunu ve Opr.Dr.Dilek Alihanoğlunu tavsiye ederim.Alsancakta Özel Assos Kadın Doğum Merkezinde Çalışmaktalar.Tüm Özel ve resmi hastalara bakmakta çok ilğili ,bilğili aynı zamanda isüper bir doğum uzmanıları.Gebeliğimi başından sonuna kadar izlediler renkli Ulrason,Dopler cihazlarıla gebelik takipleri ve doğumum mükemmel geçti.:KK46::KK46:

10. 26 Şubat 2010
  11. Karam35London

Karam35London Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Sevgili dilekakal kardesim.Ben Ingilterede yasiyorum su anda aslinda eski uyeyim ama pek aktif olamiyorum sitede gezinirken muhtesem Dr.um adini gorunce hemen yazma ihtiyaci hissettim..Suppeeerr hatta super otesi.Psikolog gibi arkadas gibi benim 15yillik dr.um.Su anda y.disinda yasadigim halde buradaki dr.larin soylediklerini onu arayip teyit aliyorum hala.8 Yasindalki oglum onun sayesinde erken dogumdan kurtuldu.Kizim 7 aylik dogmustu indan once.Neyse sonucta 1 sn bile dusunme.Resat Bey icin para en son sirada kaliyor.Ona cok gariban hasta gonderdim eski isyerimden elemanlarim para almadigi bile oldu.Bir sn bile dusunme dr.umu o kadar seviyorum ki.10 yil cocugu olmayan bir arkada tavsiye ettim tedavisi Rabbimin izni ile iyi sonuclandi.Operator kendisi.Konak Dogumevinde gorev yapiyor ayni zamanda da Karatas Hastanesinde.Alsancak ta TRT nin arkasinda muayenehanesi..Gidersen eger Ozlem in slmi var dersin su anda Ingilterede dersin.Rabbim tez vakitte sifani versin kardesim.Ben 38 yasindayim Resat Bey den once cok Dr.tanidim hep parayi sevelere rast geldim diger Dr.lari tenzi ederek soyluyorum.Sevgiler.

12. 26 Şubat 2010
  13. Karam35London

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Sevgili dilekakal kardesim.Ben Ingilterede yasiyorum su anda aslinda eski uyeyim ama pek aktif olamiyorum sitede gezinirken muhtesem Dr.um adini gorunce hemen yazma ihtiyaci hissettim..Suppeeerr hatta super otesi.Psikolog gibi arkadas gibi benim 15yillik dr.um.Su anda y.disinda yasadigim halde buradaki dr.larin soylediklerini onu arayip teyit aliyorum hala.8 Yasindalki oglum onun sayesinde erken dogumdan kurtuldu.Kizim 7 aylik dogmustu indan once.Neyse sonucta 1 sn bile dusunme.Resat Bey icin para en son sirada kaliyor.Ona cok gariban hasta gonderdim eski isyerimden elemanlarim para almadigi bile oldu.Bir sn bile dusunme dr.umu o kadar seviyorum ki.10 yil cocugu olmayan bir arkada tavsiye ettim tedavisi Rabbimin izni ile iyi sonuclandi.Operator kendisi.Konak Dogumevinde gorev yapiyor ayni zamanda da Karatas Hastanesinde.Alsancak ta TRT nin arkasinda muayenehanesi..Gidersen eger Ozlem in slmi var dersin su anda Ingilterede dersin.Rabbim tez vakitte sifani versin kardesim.Ben 38 yasindayim Resat Bey den once cok Dr.tanidim hep parayi sevelere rast geldim diger Dr.lari tenzi ederek soyluyorum.Sevgiler.

14. 26 Şubat 2010
  15. Karam35London

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen katiliyorum bizim tum sulalenin tum cevremin dostlarimin Dr.u Resat Bey.Rabbim ona cok insan duaci.

16. 26 Mart 2010
  17. erguvan12345

erguvan12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm:Reşat Bey riskli hamilelik konusunda da iyi mi? Bilginiz var mı

18. 29 Temmuz 2010
  19. irina777

irina777 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2007 yılında doğum yaptım.
    Benim için daha iyi bir doktor yok.
    Her zaman dr.Reşat'a çok teşekkür ederim.