izmir'de ege üniversitesinde doğum

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kelebeksvcn tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kelebeksvcn
  1. kelebeksvcn

kelebeksvcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar,
    izmirde ege üniversitesinde doğum yapan varmı? hastane koşulları ilgi iyi midir, doktorlar hemşireler odalar nasıldır bilen tecrübe eden varsa paylaşabilir mi? bir de egede doktor tavsiyeniz de varsa çok sevineceğim. son iki ayım kaldı hala doğumu nerede yapacağım belli değil bu çok büyük bir stres :KK43:

2. 28 Ocak 2010
  3. kelebeksvcn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yok galiba

4. 28 Ocak 2010
  5. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    ege üniversitesini bilmiyorum canım ama ben dokuz eylül mezunu olduğum için dokuz eylülü biliyorum.
    gayet iyi ve temizdir; kadın doğum doktorlarından da serkan bey inanılmaz iyi bir hocadır.

6. 28 Ocak 2010
  7. kelebeksvcn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim, olmazsa oraya da bakmayı düşünüyoruz soyadını hatırlıyor musun peki?

8. 30 Ocak 2010
  9. yelent

yelent Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben ege üniversitesinde2 sene önce doğum yaptım ama yapmaz olaydım çünkü bebeğimi doğduktan 5 gün sonra kaybettim.su kesesinin erken patlaması yüzünden acil olarak egeye gittim ve suyun gelmiş haliyle beni 10 gün beklettiler.ve sonucunda da bebeğimin doğar doğmaz ciğeri yırtıldı.sebep ise bebeğin çok susuz kalması.bunun yanında ortam çok kötüydü ,hemşireler,doktorlar sanki insanlıklarını unutmuş gibiydiler birkaçı hariç.büyük konuşmak istemiyorum ama allah beni bir daha oraya düşürmesin.yaşadıklarımı hala unutamıyorum.tabi bunlar benim yaşadıklarım.herkes için aynısı olmayabilir.sağlıklı bir doğum yaparak bebeğini kucağına alırsın inşallah.

10. 30 Ocak 2010
  11. SERBEN

SERBEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım illa araştırma hastanesi mi olması gerekiyor ben özel gazi hastanesine gidiyorum çok memnunum dr. ayşen güçlü ye bence bir araştır

12. 30 Ocak 2010
  13. SERBEN

SERBEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yanlız ege de servet beyin metini çok duydum

14. 30 Ocak 2010
  15. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    2009 ağustos annelieri topiginde tazefasülye nicli arkadaşımız ege üniversiteinde dogum yaptı canım ondan ögrenmek istedigini sorabilirsin ben egesağlık hastanesinde dogum yaptım çok çok memnun kaldım

16. 4 Şubat 2010
  17. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben geçen yıl egede doğum yaptım doktorumda sermet beydi ben çok memnun kaldım ama ben sermet beyın özel dairesıne gıdıyodum ve özel olarak doğum yapmıştım belkı bununda etkısı vardır ama ben cok memnun kaldım