İzmir'de epidural doğm yapan arkadaşlar öneriniz hangi hastane?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bashhak tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

27 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bashhak
  1. bashhak

bashhak Guest

öncelikle merabalar,ben 26 haftalık hamileyim,epidural doğum düşünüyorum fakat hastaneye karar veremedik,izmirde epidural doğum yapıp da tavsiye edebilecek arkadaşlar,görüşerinizi bekliyorumbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

2. 28 Nisan 2010
  3. bashhak

bashhak Guest

hiç kimse yokmu arkadaşlaar?

4. 28 Nisan 2010
  5. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende merak ediyom yahu daha hamiş değilim ama olucam ve doğum için taaa yurtdışından izmire gelicem.

6. 29 Nisan 2010
  7. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    bende merak ediyorum yokmu yardımm edicek biriisii

8. 29 Nisan 2010
  9. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Özellikle epidural doğum için soruyorsanız.. Çınarlı hastanesi bu konuda ünlü.. ben orada olmuştum epiduralli sezeryan...
    şimdi ise kent hastanesinde doğum yapıcam... doğum şekli genel mi yoksa epidural mi olacak onu henüz doktorumla görüşmedik...

10. 29 Nisan 2010
  11. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    çınarlı da anlaşmalı benim doktor
    epidural normal doğum demek orda iyi tşkler a.s.

12. 30 Nisan 2010
  13. bashhak

bashhak Guest

peki Fuşyamanya hastaneni neden değiştiriyosun,bi de çınarlıdaki ortalama fiyatlar hakkında bi bilgi var mı?

14. 30 Nisan 2010
  15. csa

csa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence hastaneden de en önemlisi dr.un nereyle anlaşması varsa ona göre ayarlamalısın.çınarlı hast.ssk anlaşması yok,yenidoğan üniteside yok,küvez sayısı az,ama kötü değil,gazihas.ssk anlaşması var.egepol ssk anlş.var.yenidoğan ünt.var.küvez sayısı fazla.ben kent hast.yaptım doğumu hem dr.umdan,hastaneden ve ekipten çook memnun kaldım hemşireler falan çok ilgiliydiler.tavsiye ederim.bütün olanaklarıda var.daha sonra bebeğiniz için hast.her gittiğinizde %10 indirimleri var.iyice araştırın derim.

16. 30 Nisan 2010
  17. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    . önceki doğumumk 3 sene önceydi ve erken nd
    canım ben komple herşeyi değiştirdim..doktoru..hastaneyi.. benim durumum biraz farklı.
    önceki doğumum 3 sene önceydi.. erken doğumdu.. biraz doktor hatasına kurban gittik.. bebeğim 10 gün yaşadı.. bu nedenle şimdi daha tedbirli olmak için riskli gebelikler konusunda uzman bir prof hocanın hastası oldum.. kendisi kent hastanesinde .. doğum da orda olacak .. küvöz sorunu da yaşamamk için orayı seçtim..

çınarlı herşeyin çok normal gittiği durumlar için iyi olabilir.. ama hiçbişeyin garantisi de yok bu doğum olayında...

3 sene önce doktor parası da dahil 3500 civarı vermiştik.. şimdi ne kadardır bilmiyorum canım..

18. 2 Mayıs 2010
  19. bashhak

bashhak Guest

teşekkür ediyorm fuşyamanya,beni eşim de doktor ama ne o ne de ben hastane konusunda kararsız kaldık,şimdilik araştırma aşamasındayız