İzmir'de Estetik Cerrah tavsiyeleri

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve smyrna tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : smyrna
  1. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar... Ben İzmir de oturuyorum ve burunuma estetik yaptırmak istiyorum. Daha önce rinoplasti ameliyatı geçirmiş arkadaşlardan kime ameliyat olduklarını ve ne tür sıkıntılar çekip neka dar ücret ödediklerini merak ediyorum. Benim burun ucum biraz fazla geniş ve bu yüzdende çok büyük geliyor bana...Profilden beğeniyorum burnumu ama önden hayır... :1no2:
    Yardımcı olursanız çok sevinirim....
    Hepimize güzel günler a.s.

2. 4 Temmuz 2007
  3. gubi

gubi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba smyrna
    benim kuzenim izmirde burun estetiği oldu gazi hastanesinde ve burnu çok güzel oldu gerçekten ama doktoru ve parasını bilem,iyorum çünkü estetik olduğunu saklıyor güya aprtman kapısı çarpmış onun için ameliyat olmuş , burnu kemerli biraz yamuk ve iriceydi şu anda çok düzgün nasıl olduysa artık bende salağa yatıyorum aslında benimde aklımdan geçi,yor estetik ama benimkide kemerli ama cesaret edemiyorum umarım iyi bir doktor bulabilirsin.

4. 5 Temmuz 2007
  5. cicimo

cicimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu konuda sana tavsiue edeceğim kişi ALİ BARUTÇU 9 Eylül hastahanesinde çalışıyor. İzmir de ünlü biridir.

6. 5 Temmuz 2007
  7. EU2

EU2 Guest

Kesinlikle katılıyorum. Ali Barutçu kelimenin tam anlamıyla süperdir. Burnum kırıldığında yerine koyan oydu. Çok araştırma yapmıştık bu konuda ve herkes aynı ismi verdi. Hatta burnum alçıdayken Asancakta yemek yiyiyordum yan masadan çok hoş bir hanım Ali Barutçu mu yaptı burnunuzu diyince şaşırmıştım:)
    Ali Barutçu 9 Eylül Ünv. Estetik ve Plastik Cerrahi nin Ana Bilim Dalı Başkanıdır.
    Çok ilgili bir insan aynı zamanda, benim için tatlini bölüp Bodrum dan gelmişti.
    Üstelik paragöz biri de değil...

8. 5 Temmuz 2007
  9. EU2

EU2 Guest

Estetikten farkı yoktu canım çünkü burnum dağılmıştı ve eski haline döndü. ayrıca ona estetik yaptıranlarıda tanıyorum , memnun olmayan yok. Çok kişiye tavsiye ettiğim için sonuçları biliyorum. istersen bi araştır Ali Bey i ve yorumları kendin duy daha iyi...

10. 5 Temmuz 2007
  11. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başladım bile... tşk.ler....

Peki yok mu koskoca İzmirde başka önerilecek doktorlar??

12. 11 Temmuz 2007
  13. mainbo

mainbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende yıllardır olmak ister ve vaz geçerim bu sene bir gaza geldim dr a gittim burun kemiğimde bir kırık var dıştan görülebilen bişi kışın genelde ağzı açık uyumama neden oluyor ama olmadanda yaşayabilirim aslında ama eşim evlendiğim günden beri söyler durur burnuna estetik yaptıralım diye yani az bir müdahale yetecek ama korkudan gidemiyordum neyse ben kent hastanesine gittim orda bir dr la görüştüm ama işin doğrusu bana güven vermedi ve istediği parada çok fazlaydı bende şimdi ekim ayına erteledim ameliyatı yazın yapmıyorlarmış yani bende dr araştırıyorum ...

14. 20 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım merhaba ben yeni üyeyim, estetik burun ameliyatı araştırırken siteyi bulup üye oldum. bende teoman doğana 1 hafta sonra ameliyat olucam nasıl bir doktor hiç duydunmu?

16. 8 Ağustos 2007
  17. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır.....:1no2: daha doktor araştırmasını bitiremedimki...Daha sadece bir doktor tavsiye edildi... İzmirli kızlar güzeldir, tamam ama estetik olanlar da var...
    Ben şu doktora burun estetiği yaptırdım tavsiye ederim diyenleri bekliyorum hala fisfisfis

18. 15 Ağustos 2007
  19. smyrna

smyrna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İzmirliler...Bu forumu takip etmediğinizi düşünmeye başladım artık :bbo:
    Ama takip eden arkadaşlar da vardır diye ümit ediyorum hala yerimseniben
    Yeni bir doktor buldum :dance: Prof. Atay Atabey...ve hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum...:uhm: Konu malum..Burun estetiği...
    Hadi kızlar yardımcı olalım birbirimize a.s.