izmirde ev temizlik işi arıyorum

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve guzyeli42 tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2013
    Konu Sahibi : guzyeli42
  1. guzyeli42

guzyeli42 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba hanımlar memur eşiyim ev temizlik işi arıyorum 3 günüm dolu diger günlerimide doldurmak istiyorum titiz eli hızlı biriyim ihtiyacı olanlar dudusaliha@gmail.com dan ulaşabilirler saygılar

2. 11 Mayıs 2013
  3. tolga_dyg

tolga_dyg Yeniden DYG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, İzmir Şirinyer'de oturuyorum.. Şirinyer girişinde daha doğrusu.. Cuma günleri kendime yardımcı arıyorum.. 1 bebeğim var o nedenle artık kendim iş yapamıyorum.. Evdeki her türlü işten sorumlu olacak birini arıyorum.. örneğin; genel temızlık yanında bir hafta pencere cam silindiyse diğer hafta ütüler yapılabılır gibi.. Yarım gün olmak şartıyla istiyorum bir de diğer yardımcılarıma 50 tl verıyordum.. İstersenız bana buradan ulaşabılırsınız..

4. 11 Mayıs 2013
  5. guzyeli42

guzyeli42 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba benim özel mesaj hakkım yok daha 100 olmadı ya adresimden yada tl bırakırsanız ayrıntıları konuşuruz saygılar

6. 12 Mayıs 2013
  7. guzyeli42

guzyeli42 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba öncelikle anneler gününüz kutlu olsun diger arkadaşa da yazmışsınız eger onunla anlaşmadınız ise 05558461457 den arayabilirsiniz teşekkürler

8. 24 Eylül 2013
  9. tarihci_35

tarihci_35 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    iyi günler ...hala temizlik işi arıyormusunuz? karşıyakada oturuyorum temizlik için ayda bir gelecek yardımcıya ihtiyacım var...

10. 24 Eylül 2013
  11. guzyeli42

guzyeli42 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba evet arıyorum özele tl yazarsanız ayrıntıları konuşuruz saygılar

12. 23 Ekim 2014 14:15
  13. denizpolat82

denizpolat82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba ben İzmir'de tadilatını yaptırdığım eve oturmadan önce "inşaat sonrası ev temizliği" yaptırmak için Saygın Temizlik adlı firma ile anlaştım. firma yetkilisi Muzaffer beyle telefonda özellikle konuştum işlerini düzgün ve temiz yapmaları konusunda. boya kalıntıları temizliği, sıva temizliği, derz temizliği gibi boş evde inşaattan sonra temizlenmesi için anlaştım. 16.10.2014 te 220 TL ye 2 kişi gönderip bir günde tüm temizliği halledecekleri vaadini verdiler. sabah 9:30 gibi gelmişler. ben ise 15:30 gibi eve geldiğimde "bitirmek üzereyiz" dediler. ancak kontrol ettiğimde hiçbir temizliği yapmadıklarını farkettim. kapılarımı silmek bir yana dursun, jelatinini bile sökmemişlerdi. pimapenlerin bir kısmının etiketlerinin bile sökülmediğini toz içinde olduğunu üzerinde boya kalıntıları olduğunu gittikten sonra farkettim. yeni döşettiğim laminatlarım silinmemiş resmen üzerine bir kova su dökmüş gibi sırılsıklamdı. bunları kurulayın bakın yoksa kabarır dediğimde çalışan iki kadın yüzüme öfleyerek baktılar. dolap içlerinin de silinmesi temizliğin içine dahildi ancak dolabın tüm iç köşe ve kenarları toz içindeydi. tekrar sildirdim bu sefer arkalarından kontrol ettiğimde raflardaki etiketlerini bile sökmemişlerdi. KISACA İZMİR SAYGIN TEMİZLİK firmasından hiç memnun kalmadım. KİMSEYE DE TAVSİYE ETMİYORUM!