Izmir'de gebe/ anne-baba okulu

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve D-GABBANA tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : D-GABBANA
  1. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ne zamandır yazıcam unutuyorum.9 eylül üni. nin başlattığı gebe okulu dıye bişey var.biz eşimle yazıldık ve bugün başladık..26-27. haftadan ıtıbaren başlanıyor.eşli gidilıyor 5 hafta surecek bır kurs.Hemşirelik yüksek okulu hocaları ve doğum hemşireleri tarafından verılıyor.ilk etapta 6 çift kaydolmuş..saat 6 da başlıyor ve 2 saat falan sürüyor.ücreti haftalık 50 ytl.Belki ilgilenen olur dıye yazayım dedim.faydalı olacağını düşünüyorum.ortam gayet sıcak ve güzel.doğum,gevşeme egzersizleri,nefes teknıkleri,doğumda ıkınma vs birsürü şey hakkında ders verılıyor. :eek:klava: hadi bakayım yatmayın da alın kocalarınızı siz de gelin.

2. 6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : D-GABBANA
  3. fatosblues

fatosblues Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Gebe okulu ile ilgili mesajinizi okudugumda cok sevinmistim ancak dokuz eylul universitesini aradim ve sanirim dogru yere ulasamadim cunku bana boyle bir program olmadigi soylendi.Ben tip fakultesi kadin dogum polikninigini aramistim.Acaba bu kurs nerede veriliyor,yardimci olursaniz sevinirim.