İzmirde Gelinlik Atölyesi Tavsiye Eder misiniz?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

İzmirde oturan arkadaşlar bana bildiğiniz işçiliği gercekten güzel olan kaliteli kumaş kullanan gelinlik dikim evi önerebilirmisiniz? işçilik çok onemli mesela zehrayla moda'da giydiğim bir gelinliğin işçiliğine dikkat etmiştim.straplez üst için 2 cm kalınlıgındaki lastigi iç kısma dikip arkadan kopcayla tutturarak kilit sistemi yapmıslardı straplezin dusmemesi ve guzel durması ıcın.. bunun gibi detaylar cok onemli..

2. 22 Aralık 2008
  3. gullden81

gullden81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    madam burcu var canım mersinlide...bizim bir tanıdığımız geçen yaz oraya yaptırdı çok memnun kaldılar ünlülerin de abiye kıyafetlerinin yapıldığı bir yer..hem kaliteli hemde fiyatları uygun hem 1.500 ytl lik gelinlik yaptırana limuzin tahsis ediyordu o gün için ...yerimseniben mutluluklar...

4. 25 Aralık 2008
  5. pinkgun

pinkgun İzmir'im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mandm ben madamburcuyu tavsiye etmiyorum bir arkadaşım ordan almıştı gelinliğini dikişleri çok kötü,gelinlikleri basit duruyor, başka bir arkadaşımın çok hoş bir gelinliği vardı hatay da bir yer sanırım adını öğrenince sana da yazayım çünkü bende orda diktirmeyi düşünüyorum

6. 25 Aralık 2008
  7. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşimin eşi İzmir li,bu yaz evlendiler gelinliği tamamen fransız güpürü ve gayet güzel dikilmiş.Fiyatınıda Antalya ile kıyaslayınca çok ucuz olduğunu gördüm.800 ytl ye diktirmiş MADAMBURCU DA

8. 25 Aralık 2008
  9. pinkgun

pinkgun İzmir'im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay o zaman benim arkadaş bayağ bir ucuza kapatmış olmalı ki çok basitti dikimi kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  10. 4 Ocak 2009
  11. L0nginG

L0nginG Guest

ben madame burcuyu nisanligimi diktirmistim, 2günde yetistirmislerdi ve cok güzel olmustu

12. 5 Ocak 2009
  13. pinkgun

pinkgun İzmir'im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım zevk meselesi tabi, ben de hiç beğenmiyorum madamburcuyu, en azından benim gördüklerim bana göre kötüydü. Bu arada ben de yer arayışındayım fotograf eklemeni çoook isterim fikir edinme açısından şimdiden saol a.s.

14. 5 Ocak 2009
  15. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben çankayada mondide yaptırmıştım söylemesi ayıp üç kere giydim hiçbirşey olmadı güzeldide herkes beğenmişti:nazar: . nereye karar verirsen ver senin yönlendirmelerin isteklerin önemli sonuçta kusurlarını da neyin yakışıp yakışmayacağını da en iyi sen bilirsin birde neyi nasıl istiyorsan iyice anlat yoksa terziler biraz kendi bildiğine kaçabiliyor . şimdiden kolay gelsin mutluluklar. :nazar:

16. 9 Ocak 2009
  17. EYLXUXL GELXIXNLXIXK

EYLXUXL GELXIXNLXIXK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir batı dersanesinin karşısında kardelen modaevi var orayada gidip görmenizi isterim

18. 9 Ocak 2009
  19. izmirhayal

izmirhayal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu silindi

Son düzenleme: 25 Nisan 2009