izmirde güvenilir dr.tavsiye edermisiniz....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve senemcik tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : senemcik
  1. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar.biz 5.haftamızdayız.ilk kontrole özel izöir hastaesi kadın doğum bölümüne gittim fakat bundan sonraki kontrollerimi güvenilir fiyatı uygun bir dr.a gitmek istiyorum.hadi izmirli bayanlar bana yardımcı olunnnn...

2. 6 Haziran 2008
  3. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne oldu senin ağrıların geçti mi sistit vardı galiba iyisindir inşallah...

4. 6 Haziran 2008
  5. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok şükür çok iyiyim canım dr.gidene dek araya hafta sonu girmişti günde sadece 3 litre su içiyorum ve içtiğim günde 1 litre süt hariç sistitimde ağrılarımda sık tuvalete çıktığım için geçti dr.da dün çok iyi yapmışsın aynen sıvıya devam dedi çok şükür geçti ağrılarım.

6. 6 Haziran 2008
  7. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyi canım çok üzülmüştüm sana ya..daha önce sistit olduğum için ağrısını bilirim birde bebiş hangisini düşüneceğini şaşırır insan..
    inşallah birdaha hiçbir sıkıntı yaşamadan sağlıkla alırsın bebişini kucağına..

8. 6 Haziran 2008
  9. eda naz

eda naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim doktorum tahir özgüder muayenehanesi şirinyerde çok iyi bir doktor.rahatlıkla her sıkıntını anlatabilirsin.24 saat ulaşabilirsin.muayene ücreti uygundur aynı zamanda ssk doktoru.adnan menderes caddesinde allins mağazası üstünde.iyi bir hamilelik geçirmeni dilerim

10. 6 Haziran 2008
  11. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    canım merhaba bende Tahir Özgüder'e gidiyorum.çokta memnunum.Buca SSK'nın dr.u zaten.tahliller filan sskda yapılıyor.öyle her ay gelmelisin diyede zorlamıyor seni.ben genelde 1,5-2 ayda bir gidiyorum.yanında çalışanlarda çok iyi.sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle.

12. 6 Haziran 2008
  13. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şirinyerde birde bayan dr.önermişlerdi bi defa bi konuda tekrar bilgi veren olursa çok sevinirim..

14. 7 Haziran 2008
  15. crazybaby

crazybaby Nerdesin Küçük Meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam
    buca ssk nın doktorları iyi değil.bende onlardan biri olan pamir beye gidiyordum ama onun yüzünden 23 haftalıkken erken doğumla bebeğimi kaybettim.Sağ olsun özel hastası olduğum halde benle hiç ilgilenmedi Kötü Kazen

16. 7 Haziran 2008
  17. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmiş olsun..dediklerine aynen katılıyorum..bucanın doktorlarından bende hiç memnun deilim..ben tahir beyin annemde pamir beyin hastasıydı..tahir bey beni ölüme gönderiodu dikkatsizliği yüzünden pamir beyde annemi okmayan bir kist sebebiyle bos yere ameliyata alıodu..herikisininde özel hastalarıydık..tahir bey beni cok ii tanır..ektopik gebeliğimi anlayamamıs bu sebepten olan kanamaı durdurmak için hap vermiş ve verilen hap yüzünden kan akımı içeriye olmus ve nihayetinde tüpüm habersiz patlamısdı..beni bozyakanın genel cerrahı kurtarmıstı..

tatlım ben şimdi hatay asker hastanesinin doktoruna gidiyorum(özeline)..şiddetle tavsiye ederim..hem bilgili hem genc bir bey..acaipte kafa dengi..ilaçlarını ve testleriide hastanede hallediyor..

18. 7 Haziran 2008
  19. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bana soruyorsan doğum yapmayı duşundugun hastanenın doktorundan birine git canım özeller ancak paranı alıyorlar boşyere ben atatürk egitim ve arastırmada doğum yatım genç birde doktorları var cok guzel bakıyorlar incelıyorlar 15 ytlde ucretı var benım ssk yoktu ordada doğum yaptım genç bir cocuk yaptırdı doğumumuda cok memnun kaldım