İzmir'de hangi merkez,tavsiyeniz, sonucunuz?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sevgilerimle tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sevgilerimle
  1. sevgilerimle

sevgilerimle Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaslar

birdaki tedavimizi izmir de yapmak istiyoruz. hangi merkeze gidecegimize henüz karar veremedik. sizin tavsiye ettigin bir merkez ve bir doktor varmi?

bu bizim 5 inci denememiz olacak.
    artik bir POZITIF duymak istiyoruz kaydirigubbakcemile3

herkese bol sanslar :Saruboceq:

sevgilerimle

2. 3 Aralık 2008
  3. sevgilerimle

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    BURDA BIR ARKADASINIZ SINDEN YARDIM ISTIYOR AMA IZMIRDE TEDAVI OLANLAR NE YAZIYOR NE HERHANGI BIR BILGI VERIYOR.

BU KULUB NE ICIN ????

COK ÜZÜCÜ GERCEKTEN

kötükedihüso

4. 4 Aralık 2008
  5. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ggünaydın arkadaşım kızma lütfen izmirdeki arkadaşlar önceden hastaneler hakkında bilgi toplayıp öyle tercih yapıyorlar zaten belli merkezler var başta ege ve dokuz eylül üniversiteleri var her iki üniversitede arkadaşlarım tedaviye başlayacaklar şifa tıp merkezinde tedavi olup sonuç alan arkadaşlarımda oldu ama hocaları ege üniversitesinin hocasıydı
    birde irenbe kadınsaglıgı ve tüp bebek merkezinin methini çok duydum özellikle dilek hanımın
    smeyra tüp bebek merkezinde funda koçarslan var çok iyi bir yer
    ege tüp bebek merkezi var benim bildigim bu kadar beni sorarsan tüp bebek aşamasında degilim sadece ege üniversitesinde aşılama oldum ama tutmadı

6. 5 Aralık 2008
  7. sevgiero2

sevgiero2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde ilk denemem temmuz ayında irenbede oldu malesef sonuç negatif.

8. 5 Aralık 2008
  9. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadasım bende izmirde tedvi için bircok merkez arastırdım ıkı yerlede gorustum bunlardan bırı ırenbe (dilek hnm) diğeri myrna(funda hanım) ben smyrnayı sectım bu ay baslayacagız tedavıye cok ılgılıler sen karar verebıldınmı?

10. 5 Aralık 2008
  11. sevgilerimle

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cevaplariniz icin tesekkürler..cok heyecanliyim cok kararsizim.cok merkez var.bilemiyorum.

peki kizlar, maddi yönünden ne diyorl bu iki merkezler? bu da önemli bir nokta degilmi

12. 5 Aralık 2008
  13. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    smyrna fiyat konusunda daha uygun 5 mılyarı falan buluyor ırenbede 6 yı falan buluyorr ama smyrna ssk desteklıde yapıyo

14. 6 Aralık 2008
  15. sevgilerimle

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

slm ayse----peki ege de fiyat konusunda neler var biliyormusun?
    ege tüp merkezi türkiyede 5 inci yerdeymis okudugma göre--belki oraya gidecegiz

16. 7 Aralık 2008
  17. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasım herkes basarıları hakkında bırcok sey yazıyoo turkıye genelınde oyle en basarılı merkez dıye bır arastırma olsaydı kesın duyardım o kadar cok arastırıyorumkı ıstanbul ankara ızmır.... ege tupbebek hakkıında ıyı seylerde duydun olumsuz seylerde bıraz ılgısızlermıs... ben en son smyrna yla gorustum sssk desteklı falanda yapıyorlar ucretsız on gorusme saglıyorlar dr muayeneyıde ucretsız yapıyor butun sorularımı sordum çok yardımcı oldularr orayısecmemın nedenı turkıyedekı ılk emprıyologlardan ordakı embrıyologlar .... esasında en oenmlı rol onların... ben ıkı kez ankarada laporoskopi oldum hıstereskopi oldumm endometrıosız yuzunden bu gecırdım operasyonlar benı cok yıprattı cok korkararak gıttım em irenbeye hem smyrnaya ırenbeyı de begendım ama smyrna daha cok yardımcı oluyorr.....ege ıcın bu benım duydugum ılgısızlermıs sertmıs dr lar ..... ama ben gıtmedım bence hepsınden ucretsız on gorusme ayarla hangını begenırsen ona gıt sonucta bırazda sans meselesı....

18. 7 Aralık 2008
  19. sevgilerimle

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok haklisin gülüm, sans meselesi. kafam cok bulanik. korkuyorum. hakkimizda hayirlisi. insallah bizimde sansimiz olur. nerde olursa olsun. denicez artik.
    sen ne zaman basliyorsun?
    msn varmi sende?