İzmir'de iyi bir yer

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve Lullaby tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar izmirde iğneli epilasyon yaptırabilceim bi yer arıorum kollarıma we bacaklarıma yaptırmayı düşünüorm ama iz kalmasından çok korkuorum o yüzden bana çooook ii diebilceiniz bi yer warsa tawsie eder misiniz lütfeeeeeeeeeeeeeen lütfen lütfeeeeeeeeeeen a.s.

2. 1 Mart 2010
  3. emotionleon

emotionleon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    88
    sitede aysel epi. ve alsancak janin haricinde iğneli epilasyon yapan tavsiye edilmiş bir yer göremedim. izmirde iğneli nereler iyi acaba,(özellikle yüz için ince tüyler için)

4. 1 Mart 2010
  5. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    izmirde essi guzellik merkezi var canım çok guzel bir merkez netten bak essi yazınca çıkıyor çok kaliteli bir merkezdir tavsiyederim

6. 1 Mart 2010
  7. gamze10

gamze10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karşıyaka bostanlıda aysel hanımı tavsiye ediyorum cnm sana bende aysel hanıma gittim valla balıkesir den..forumda da herkese yardımcı oluyor zaten,eğer minimum seans sayısıyla en iyi sonucu almak istiyorsan memnun kalacağından eminim..

8. 3 Mart 2010
  9. brissus

brissus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar izmirde iğneli epilasyon yapan iyi bir güzellik merkezi biliyormusunuz? cildim çok hassas olduğu için daha önce gittiğim epilasyondan boynumda izler kaldı. teşekkür ederim şimdiden:)

10. 3 Mart 2010
  11. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar müge epilasyon salonuyla ilgili bilgisi olan var mı izmırdeymış ve 5 sitesını zıyaret ettim 3 senansta tüyleri 5 seanda kılları yok ettiğini sölüyodu

12. 4 Mart 2010
  13. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Değerli kujum, belirttiğin salona ait siteyi bende ziyaret ettim ve okuduğum kadarıyla yöntemleri benim yöntemimle birebir uyuşuyor yani iddialarında haklılık payı olduğuna inanıyorum. Sanırım mesleğine hakim gerçekten konusunda uzman bir meslektaşım. Ancak sen bunu neden soruyorsun bunu anlayamadım sen Ankara da oturmuyormuydun:) Neyse işin şakası tabii. İzmirli hanımlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorsun sanırım. Sağlıcakla.

14. 5 Mart 2010
  15. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    eger gerçekden öyle ise buradan uçaga atlayıp oraya gidecegim. ankaradan kalkıp oraya gidecek kadar ıyımı dıye araştırıyorum yaptıran arkadaşlar varsa bilgi almaya çalışıyorum. burada 1 sene ugraşacagıma oraya 5 kez giterim

16. 5 Mart 2010
  17. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Darılırım ama.. Belirttiğiniz sitede yazılanları ben çok daha detaylı olarak onca zamandır sizlerle dilimin döndüğünce paylaşıyorum ama siz bir görüşde sitede yazılanlara vuruldunuz ve uçaktan yermi ayırtacaksınız şimdi :umursamaz::umursamaz::umursamaz:

18. 17 Mart 2010
  19. burcu.burcu82

burcu.burcu82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76

:)) sızde aslında ınetnet adresınızı koysanız buraya daha olıucak ayse hanım.bende bulamadım ankarada bır yer sıze gelıcem galıba en sonunda ama dur bakalım ne zaman. kujumun bahsettıgı ınternet sıtesıne baktım sert kılları 5 senansta bıtırıyolarmıs bu nasıl oluyo sız kılda olsa tuyde olsa farketmez ıslem goren yerden bıdaha kıl tuy cıkmaz dıyosunuz