İzmir'de Laminate Veneers? (Lamine Kaplama)

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve Softpaws tarafından 14 Mart 2012 başlatılmıştır.

14 Mart 2012
    Konu Sahibi : Softpaws
  1. Softpaws

Softpaws Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dişlerimde herhangi bir sorun yok, hatta lisede ortodontik tedavi gördüğüm için gayet düzgünler fakat ben daha büyük ve beyaz dişler istememden ötürü modaya uyup Laminate Veneers yaptırayım dedim. İnsanoğlu, hele hele kadınsa asla yetinmiyor biliyorsunuz :KK1: Ama bu konuda kime, hangi doktora, kliniğe güvenebilirim bilmiyorum. İzmir'de lamine kaplama yaptırmış arkadaşlar varsa önerilerini beklerim. Belirteyim; kesinlikle doğal ve isteklerimi karşılayabilecek(şeklen) bir sonuç çıksın istiyorum. Ege Üniversitesi'nde yaptırmayı da düşünüyorum, henüz fiyat sormadım ama zannederim özel klinikler gibi 400-450 civarındadır tek diş. Ama yine de bilgisi olan, tavsiyesi olan arkadaşları beklerim. Ve kızlar, acil!! :KK55:

2. 14 Mart 2012
  3. Softpaws

Softpaws Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İzmir'de kimse lamine kaplama yaptırmıyor mu yahu? :KK43:

4. 16 Mart 2012
  5. cillibom

cillibom Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Şu an ağzımdaki lamine yapılmış dişlerimle sunu söyliyeyim ki eger sırf moda olsun diye istiyorsan hiç yaptırma. yani eger dişlerinde oynamayacaklarsa ok dicem de yine de zararı olur sanki

6. 28 Mart 2012
  7. Softpaws

Softpaws Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni mi yaptırdın? nereye yaptırdın eğer izmir'deyse? memnun değil misin? benim problemim yok işte belirttiğim gibi ama çok mu zor bir işlem ki?

8. 3 Nisan 2012
  9. cillibom

cillibom Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    evet yeni yaptırdım sayılır. ama ben istanbul'da yaptırdım :KK43:. aslında cok zor bi işlem değil. aaman aman bir ağrım olmadı. 1 hafta içinde de bitti. ama kendi dişlerin gibi değil kesinlikle. gerçi senin dişlerin düzgünmüş çok almalarına gerek kalmayacagı için sonrasında sızlama cok olmaz diye düşünüyorum. ama bence bir kere daha düşün

10. 22 Nisan 2012
  11. Softpaws

Softpaws Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzerinden bu kadar zaman geçti hala memnuniyetsizliğin devam ediyor mu? ben de birkaç doktorla görüştüm ama hala düşünme aşamasındayım :KK14:

12. 26 Nisan 2012
  13. cillibom

cillibom Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    ay kusura bakma şimdi gördüm mesajını umarum geç kalmamışımdır. kesinlikle kendi dişim gibi değil ve muhtemelen olmayacak yani sızlamalar var. ama gün geçtikçe azar azar da olsa ilerlio. daha önce de söylediğim gibi ama, hiç pişman değilim. yalnız senin durumun farklı, o yzüden bence kesinlikle yaptırma. yani zatend üzgünmüş dişlerin nie kesip biçtiresin ki. hem geri dönüşü olmayan bir sey.. var mı resmin?

14. 23 Mayıs 2012
  15. Softpaws

Softpaws Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu aralar biraz yoğunum, diş meselesini hala düşünüyorum fırsatını bulur bulmaz buraya fotoğraf ekleyeceğim :)

16. 23 Mayıs 2012
  17. cillibom

cillibom Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Bekliyoruz o zaman :)

18. 16 Kasım 2012
  19. yusravera

yusravera Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba cillibom dişlerinden menuniyetsizliğinmi var neden oyle dedın bende düşünüyorumda çapraşıklık var birde alt dişlerinede uyguladılarmı?