izmir'de medhouse clinic

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve s_ozlem tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : s_ozlem
  1. s_ozlem

s_ozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar.. 11 haftalık hamileyim. hala doktoruma karar veremedim. şu izmir'de doğru dürüst hastane yok. medhouse clinic'te burak ağca veya ebru çelik'e giden var mı aranızda? opuyorumnanaktan

veya başka bir doktor / hastane tavsiyesi olan?

okuduklarımdan anladığım kadarıyla özel gazi hastanesi sezeryana yönlendiriyor hep. normal doğum istiyorum ben.

bir ege tıp fakültesi hastanesi ve doktorlarını bileniniz var mı acaba?:sinifsinif:

2. 28 Eylül 2010
  3. s_ozlem

s_ozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir de ege sağlık hastanesine giden var mı diye soracaktım? :) orada evrim berberoğlu varmış, iyi diye duydum ama bir de sizlere sormak istedim..

4. 28 Eylül 2010
  5. s_ozlem

s_ozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ESEDAŞ teşekkür ederim yanıtın için :) ancak özel mesaj gönderemiyormuşum. ben de burdan yazıyorum :)

ege sağlık'ta ssk da geçiyor yalnız. bir de benim şirketimin kendi sağlık vakfı var. doğumun %60-80ini ödüyor. ama tabi yine de bakmak lazım fiyatlarına.

alper gümüşalan hangi hastanede yapıyor doğumu peki? doğum için ne kadar alıyor? işte dr muayenehanesine gidince de onlar da doğuma girmek için para alıyor, hastaneye ayrı para ödüyorsun, aynı hesaba geliyor nerdeyse.

6. 9 Aralık 2010
  7. s_ozlem

s_ozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam..

kimsecikler bişey yazmamış ama ben yazayım yine.

sormuş olduğum medhouse clinic'e gidiyorum. doktorum burak ağca. ve çok memnunum. tavsiye ederim.