Izmirde nano keratin düzleştirici

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve chipmunk tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : chipmunk
  1. chipmunk

chipmunk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar saçlarım burayı okuyan herkesin saçı gibi kıvırcık extra olarak çok gür kabarık kuru ve röfleli yani olabilecek en kötü saç bende :)bu site sayesinde izmir hatay semtinde bir kuaföre gittim mahmut ve serkan hıfsızsıhha meydanında saçlarımı düz istiyordum fakat aynı zamandada yıpransın istemiyordum yeni çıkan bir üründen bahsettiler ve garantide verdiler bende güvenerek yaptırdım ve hiç pişman değilim saçlarımı 2 haftadır hemen hemen hergün yıkıyorum ve yanlızca kurutuyorum hiç olmadığı kadar yumuşak parlak ve düz sanki fönlü gibi yaptırmak isteyen olursa kesinlikle tavsiye ederim muhteşem bişey,eğer izmirdeysenniz ve yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka yaptırın hayatınız kurtulsun benim gibi:):KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ...

2. 12 Kasım 2010
  3. cuteLady

cuteLady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yaa ne imrendimm bilemezsinn :nazar: güle güle kullan inşallah...bende yarın yaptırıyorum umarım senin gibi mutlu olurum bende :44:

4. 12 Kasım 2010
  5. kevserbilir

kevserbilir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım sen ne kadara yaptırdın fiyat konusunda bilgi verirmisin?

6. 26 Kasım 2010
  7. chipmunk

chipmunk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bilgelis:yaptırdınmı sen merak ettim nasıl oldu menmunmusun benim hala ilk günki gibi neredeyse yıkıyorum hala düz ama kurutmam gerekiyor yoksa tam düz olmuyor bilginize.
    kevserbilir:benim saçlar biraz gür ama çok uzun değil 400tl ye yaptırdım çokta menmunum ayrıca kaynak sormussun sanırım arkadaşım aynı yerde kaynak yaptırdı tam olarak net değil ama sanırım 200 yada 180 tane boncuk kaynak yaptırdı 500tl ye yaptırdı ama dediğim gibi sayısını net hatırlamıyorum.

8. 24 Aralık 2010
  9. idasdemir

idasdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende geçen hafta yaptırdım saçlarım röfleden yanmış gibi püskül püskül duruyodu şimdi ise düz, bakımlı ve yumuşacak herkese tavsiye ederim.

10. 27 Aralık 2010
  11. elay83

elay83 niyet ettim,diyet etmeye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bişi sorucam;
    ben izmirdeyim ,çok isterim yaptırmak ama benim saçım kıvırcık hemde acayip bi kıvırcık böle brezilyalılar gibi minik minik kıvırcık ve PLATIN rengi.acaba boyalı saça oluyomu..yıpranırmı ,koparmı,bide omuzlarımda ve gür 400 çok değilmi bana da okadar tutarmı acep :18:

12. 27 Aralık 2010
  13. mavisu35

mavisu35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım tam olarak nerde ben yeşilyurtta outuryorum hataya 56 dakika

14. 4 Ocak 2011
  15. chipmunk

chipmunk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım benim saçlarımda seninki gibi boya röfle ne ararsan vardı zaten seninki kadar arap kıvırcığı değildi ama baya bi kıvırcıktı yaptıralı şuan 2 ayı geçti ama hala çok menmunum yani daha 2 yada 3 ay daha çok rahat kullanıcağıma eminim.bende 400tlye yaptırdım fakat kendi özel şampuanıda vardı yani 350 geldi bana.izmirdeysen git görüş net fiyat al belki az yada kısadır daha uyguna yaparlar bilemem ama kesinlikle hayatından büyük bi zorluğu çıkarmış olursun en azından saçlarını yıkamaktan korkmassın benim gibi:)sana net adresi vereyim kartından kuaför mahmut serkan hair concept hatay hıfsızsıhha meydanı tel:2852677.yaptırırsan sonucuna mutlaka paylaş bizimle.

16. 4 Ocak 2011
  17. chipmunk

chipmunk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    diğer arkadaşada yazdım ama sizede yazayım hatay hıfsızsıhhada mahmut serkan tel:2852677dolunay pastanesinin karşısında sana çok daha yakın benim bi arkadaşım daha yaptırdı oda çok menmun kaldı.mucizevi bişey bakalım daha neler çıkaracaklar :)

18. 12 Ekim 2014
  19. Dilsad84

Dilsad84 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,İzmir'de bulunan Mahmut kuaföre nano keratin uygulamasını yaptırdım.Sonuçtan son derece memnunum.Mucize gibi bir sonuç,üç-dört gün boyunca ürün saçta kaldı ve bugün yıkandı ve yalnızca kurutma işlemi gerçekleşti.En az 4 -6- 8 ay dümdüz,hacimli,parlak saçlara sanırım kavuştum.Çok özenli,dikkatli ,işinde son derece hassas davranan Mahmut Bey'e ve ekibine sonsuz teşekkürler...Bu arada çalışan kadınlar için özellikle zaman sıkıntısı yaşayanlar için müthiş bir kolaylık.Saça kesinlikle zarar vermeyen bir ürün kullanıyorlar,aynı zamanda saç bakımınız da yapılmış oluyor.Teşekkür ederim.