İzmirde nerede doğum yapacaksınız?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve esrad tarafından 5 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : esrad
  1. esrad

esrad Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ;ben 31 haftadayım doğuma az kaldı sayılır.Ben karataş hastanesinde düşünüyorum doktorumun orayla anlaşması var..Karataş hastanesi hakkında bilgisi olan varmı?Sizler nerede yapmayı düşünüyorsunuz? Teşekkürler...

2. 5 Temmuz 2007
  3. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım yengem karatasta yaptı çok memnun cnm dr adıda türkiz ısparta bılmem bılırmısın

4. 5 Temmuz 2007
  5. xsxxuxko

xsxxuxko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Canım sana tavsiyem Özel Çınarlı hastanesi ablam dahil bütün tanıdıklarım orada doğumunu yaptılar hepsi de çok memnun ayrıldılar

6. 6 Temmuz 2007
  7. rashh

rashh Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim doktorumda karataş ve çınarlıyla anlaşması var ama kendisi çınarlıda daha rahat ettiğini söylüyo oranın anestezi ekibi çok iyiymiş ve yıllardır orayla çalıştığı için kendi hastanem gibi diyo daha rahat diyo. ayrıca ağrısız doğum konusundada çok iyilermiş.hem ben karşıyakada oturuyorum çınarlıya ulaşımım daha kolay. karataş da iyi bi hastaneymiş duyduğum kadarıyla

8. 6 Temmuz 2007
  9. EU1

EU1 Guest

valla çınarlı bncede orada olmalı izmirlilerin dogumu çünkü süper bir yer hep övüyorlar

10. 20 Nisan 2009
  11. wisne83

wisne83 Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    benım drum sebnem tandogandı.ama karatasın anestezı ekıbının ıyı olmadıgını soylemıstı.bılgınız olsun

12. 1 Mayıs 2009
  13. Zeliha

Zeliha Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karataş hatsanesini hiç tavsiye etmem arkadaşalar benim annem orada ameliyat oldu çalışanları ve özellikle hemşireleri çok ilgisiz ve terbiyesiz. neler yaptılar bize diceksiniz dr dışarıdan gelicek bizimde dr dışarıdan geldi ama dr sürekli orada değil bir müddet durup gidicek karataşı iyi düşünün derim. iki gece burnumuzdan getirdiler. bir ağrı kesici vurucaklar binbir naz niyaz ile yaptılar ağrı kesiciyi.