izmirde pembe boya bulabılıcegım bıyer var mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

izmirde oturuorum her yerde aradım ama pembe saç boyası bulamadım:KK43: kızlar bulupta aldıgınz bıyer bılıosanız solermısnz???

yalnız sprey olarak deil saç boyası olarak arıyorum:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

2. 9 Eylül 2008
  3. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    illa izmirmi olması lazım...internetten alamazmısın.. jeans color almıştım ben..onun pembesi var..google'a jeans color yaz çıkar...

4. 9 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

saol cnm bakıcam hemen

6. 9 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

saçların platın rengıydı pembeye boyamadan once degilmi????

8. 9 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

10. 9 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

hiç denemedım hep istedim genelde saçlarım kahve veya sıyahtı . bu yaz sarı yaptım:KK70: şimdide pembe istiorum yapan varsa yazın nolur o renk olurmu ılk yaptıımda

12. 9 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kesınlıkle senın ne renk saçların sormak ıstedıgın bısey varsa sorabılırsın yardımcı olayım:KK70:

14. 9 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bu arada nightwish ne kdra aldın boyayı sıtede yazmıor . ne kdr kullandın acıklama yaparmısn?

16. 9 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

deişiklik guzeldır. bende cok severım gecen seneye kdr belımdeydı elımde olmadan kestırdım kısacık (yandıda) cok uzulmustum upuzundu :KK43: ama uzuyor zamanla sabreıcem. bı daha asla ellemem saclarıma tavsıye etmem .sacların ne renk? ne renk olmasını ısterdn

18. 9 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

cnm saçların doğal sıyahmı:) yoksa boyamı . boyaysa ne işlemler gordu yazarmısn. ben cok bılgılıyım saç işlemi konusunda kuafor cunku en yakınım:=) ondan dolayı hemde arastırmaktan herseyı bılıorum artık:KK70:
    sor bana soliyim bide nerde oturduunu sole ona gore yardımcı olcam