izmirde plastik cerrah

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve laynans tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : laynans
  1. laynans

laynans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar uzun zamandır izmirde dr aramalarımın sonunda 2 isim arasında kararsız kaldım ali barutçu ve ufuk bilkay bu dr ların yaptığı işlemlerden memnun kalan yada tanıdığında görüp beğenen arkadaşlardan önerilerinizi bekliyorum acillllllllll!!!!!

2. 9 Ocak 2010
  3. _ekin_

_ekin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    izmirde iyi esnetik dr. CAN KOPAL da var ona ameliyat olmuş kişilerin açtığı formlar var burada onlrı takip ederseniz fikriniz olur bende ameliyat olmak için dr. arayışı içindeyim ve can beye muayene olmayı düşünüyorum çok memnun olan hastaları var.

4. 9 Ocak 2010
  5. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben izmirde Can KOpali ilk defa duyuyorum,

ben Ahmet seyhan'la da gorusmenizi tavsiye ederim..
    realistic bir dr bence! yada cuneyt ozek..

6. 10 Ocak 2010
  7. laynans

laynans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    izmirde araştırmalarımın neticesinde 5-6 isim öne çıkıyor bunların içinde de senin önerdiğin dr larda var şunu merak ediyorum benim önerdiğim dr ların işlemlerini gördüğün için mi ahmet seyhan vede cüneyt bey diyorsun yada benim önerdiklerimi tanımadan mı yalnızca bu iki isim iidir diyosun uzun oldu:)neyse cvb benim için önemli

8. 10 Ocak 2010
  9. laynans

laynans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen ameliyatını nasıl istiyorsun?doğal mı yoksa işlem görmüşken havalı mı?bu dr da neye göre seçeceksin?

10. 10 Ocak 2010
  11. shirley

shirley Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öne çıkan 5-6 isim demişsin..kimler bunlar?

12. 10 Ocak 2010
  13. laynans

laynans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ali barutçu,cüneyt özek,ufuk bilkay,ahmet seyhan,reha gençosmanoğlu vede can kopal ve hala aralarından karar veremedimmmmmmm

14. 10 Ocak 2010
  15. shirley

shirley Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aralarında bi tek ufuk bilkayla görüştüm..2 kez..can kopal ın iyi olduğunu söylüyorlar..ahmet seyhan ın yaptığı burunlar da güzel..sitesinde resimleri var..cüneyt özek te ufuk bilkay ın hemen yanında..ona da iyi diyen var..çok zor bir dönem karar verme..ben hala aşamadım..burnum zor çünkü..ufuk bey in dediğine göre burun sırtı derim çok inceymiş ve ilginç bir kıkırdak yapım varmışş..en küçük hatayı bile gösterir bu durum diyor..burnun şekli tutmaması gibi bir problem de olabilirmiş..yani problem burnumda..ufuk bey sana ne der ne tür bir elektirk alırsın güvenirsin bilmiyorum..ama bana %80 revizyona hazır ol gibi konuştu..kendisi baştan kabul ediyor burnumun istediğim gibi olmayacağına..yaptığı tasarım dümdüz..kavis yada kalkıklık söz konusu bile değil..başka doktora gitsem de belki aynı şeyleri duyacağım bilmiyorum ama benim vaktim de yok zaten ailemden zor izin kopardım izmir e gelip gitmelerim bile problem ne yapacağım bilmiyorum:KK43:(((

sen gene de görüş derim aklında kalmasın..hepsiyle görüş iyi düşün taşın..öyle havalı burun istiyorsan düz falan istemiyorsan bilmiyorum ufuk bey sana uygun mu..

16. 10 Ocak 2010
  17. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kafandaki dr larla tek tek gorus, elektrigi guveni, ve tabiki istedigin buruna ve onlarin yardimi sana ne derecede hangisinin ki daha yakin gelirse onda karar verirsin..
    bence tek tek dr larla gorusup karsilarstirman daha iyi olur,
    bole netten bikac isim secip aradan secim yapmak bence cok yuzeysel..

18. 10 Ocak 2010
  19. mostmore

mostmore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk defa ameliyat olacaksan söyledğn tüm hekimler iyi yapar bence...cüneyt beyi tek geçerim şahsen tanıorum..ufuk beye de iyi diolar..