İzmir'de sezeryana çok mereaklı olmayan bir doktor tavsiye edermisiniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Merhaba ben hamile kalmaya çalışıyorum ve abimin eşi de hamile..ikimiz için doktor arıyorum ama herkes başka bişey söylüyor ama ben 3D ultrasonu olan her zaman arayabileceğim özel muayenesi yanında hastane de de çalışan bir doktor arıyorum alsancakta olursa da iyi olur...Bildiğiniz biri var mı?

2. 25 Ekim 2009
  3. ezgi087

ezgi087 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım orkan tatlı var yeşilyurt devlet hastanesinde özel muayhaneside alsancakta kıbrıs sehitlerinde

4. 25 Ekim 2009
  5. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    canım birdal tosyalı çetinol var..çok tatlı bi kadın...alsancak devlet hastanesi doktoru..muayenehanesi alsancakta sevinç pastanesinin üstü...ben çok memnundum..epidural normal doğum yaptım..

6. 25 Ekim 2009
  7. 1emine1

1emine1 gün doğmadan neler doğar Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ege ünv.dr sermet sağol varmış.çok iyi bir profmuş.alsancakta muayenesi varmış.ben ona gidecem.sezeryanada karşı biriymiş diye söyledi giden bir arkadaşım.inş.yardımcı olabilmişimdir.

8. 9 Kasım 2009
  9. EU2

EU2 Guest

herkes çok teşekkür ederim..çok sağolun :)

10. 9 Kasım 2009
  11. EU2

EU2 Guest

bişey daha sormak istiyorum...bu konularda pek bilgim yok..doğumu da yine özel hastanede yapmak istiyorum..bu sağdığınız doktorlara gidince delet hastanesinde mi doğum yapıyosunuz yoksa tercih sizin mi prosedür nedir?:)