İzmir'de SGK anlaşması olan ,yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan hastaneler ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve AdaEge tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : AdaEge
  1. AdaEge

AdaEge Guest

Merhabalar,

ızmir'de SGK anlaşması olan ,yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan hastaneler hangileri arkadaşlar ?

Bu gün bir arkadaş bana Karşıyaka daki Mitrayı tavsiye etti..

Ancak sitelerine baktığımda yeterince tatmin edici bilgi bulamadım...

Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.......

2. 15 Aralık 2009
  3. amatist74

amatist74 oğluşum kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım senin doktorun kim bilmyorum.keşke benim doktoruma gidebilsen.benim arkadaşım da çok problemli bir hamilelği oldu 4 kez değişik aylarda düşük yaptı en son 5,5 aylık doğum yaptı.dokuz eylül hsatanesinde yaptı en iyi orası yeni doğan ünitelerinde. bebiş şuan 2 yaşında ve hiç sorunu yok 3 aya yakın küvözde kaldı.daha sonra bende onun doktoruna gittim.bizim doktorumuz orada profesör hoş çocuk doktorumuzda oradan.sana tavsiye edibileceğim tek yer orası.doktor değiştirmekte istersen veririm telefonlarını sana.bebişlerini sağılıkla kucağına alırsın inşallah

4. 15 Aralık 2009
  5. AdaEge

AdaEge Guest

Canım çok teşekkür ederim ,ancak,Dokuz eylül üniversitesinde kötü anılarım var..Bir bayan dr ( o da profesördü ) beni 1 hafta boşu boşuna hastanede tutmuştu..Çok stresli günler geçirdim ben orada...Ayrıca Üniversite hastanelerinde yeterince hijyen olmadığını düşünüyorum :çok üzgünüm: Dokuz eylülde asistanlar herkesin içinde özel sorular soruyorlar ,hasta haklarına saygı diye bir şey yok..vs.. hiç sevmiyorum orayı açıkçası....:1no2:

Özel hastane şartlarını tercih ediyorum...

6. 15 Aralık 2009
  7. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çiğli deki Kent Hastanesinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi var.. ancak emekli sandığı antlaşması yokmuş.. ssk antlaşması var mı bilmiyorum...
    hastane çok iyi.. gerek hijyen gerekse de hasta memnuniyeti açısından gerçekten kaliteli..daha yeni orda serklaj ameliyatı oldum... bizzat tecrübe ettim yani...

8. 15 Aralık 2009
  9. amatist74

amatist74 oğluşum kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın insanın kötü anıları oldumu zor o iş.yeni doğan ünitesi her hastanede yok.egeyi bir araştır bakalım. bir ara çınarlı hastanesinde vardı ama orasıda tam teşekkülü değil ve gittikçe bozuldu. şuan en iyi hastaneler gazi, özel ege sağlık, kent ama bunlarda da var mı bilmiyorum. ege sağlıkta yok onu biliyorum pardon bende premütre doğum yaptım orada küvöze ihtiyac olunsaydı dokuz eylüle götütrülecekti. ama şükür olmadı.

10. 15 Aralık 2009
  11. AdaEge

AdaEge Guest

Canım ne kadarlıkken serklaj oldun ? ne kadar para aldılar ? Çınarlı nın artık emekli sandığı ve SGK anlaşması yokmuş ben de sitelerine baktım..Orada doğum yapan akrabalarım var zaten...Ama yeni doğan bakım ünitesinde çok para alırlar SGK nın kalkması kötü...

12. 15 Aralık 2009
  13. AdaEge

AdaEge Guest

Serklajın nerde oldu canım ? Ne kadara mal oldu ? Benim dr um kentte israel aruh ama çok pahallı orası....:çok üzgünüm: Başka alternatiflere bakıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2009
  14. 15 Aralık 2009
  15. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kent hastanesinde oldu..detayları özeline yazdım canım...

16. 15 Aralık 2009
  17. AdaEge

AdaEge Guest

Okudum canım,çok sağolasın..Ben de en erken ne zaman olucaksa o zaman olsun istiyorum..edamecrinin dediği gibi 11. hafta olabilir..Hangi dr yaptı ? Ne kadar kaldın 1 gece mi ?

18. 16 Aralık 2009
  19. nefes.

nefes. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106