izmirde ssk anlaşmalı özel hastanede doğum yapan varmı???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve elfbety tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elfbety
  1. elfbety

elfbety Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..
    ben 21 haftalık hamileyim. bugüne kadar smyrna art tüp bebek merkezinde kontrollerimi yaptırdım.üstelik 19 lira muayene parasına.ancak sadece normal doğumda acil olarak geldiğinde ssk karşılayabiliyormuş.bu yüzden doktor çınarlı doğum hastanesine yönlendiriyor. üstelik doktor ve hastane parası 2,500 lirayı buluyor.bu yüzden ssk anlaşmalı özel bir hastanede devam etmek istiyorum.tecrübeli arkadaşlaımdan fikir almak istiyorum..lütfen yardımcı olabilir misiniz?opuyorumnanaktan

2. 30 Ocak 2010
  3. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ege sağlık hastanesinin anlaşması var ben temmuz ayında orada dogum yaptım dr şevki klıçarslan çok iyi biri hastanede öyle zaten devamlı ailemin gittigi hastane dogum ücretini dr belirliyor önceden randevu alıp gidersen memnun kalacagına eminim. sormak istedigin birşey olursa bana yazabilirsin canım

4. 6 Şubat 2010
  5. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    basmane şifaya gidiyorum. yenı muayne ve ultrason ucretı 46tl. normal yada saglık sorunu nedenıyle zorunlu sezeryanda 600tl. tabı istege baglı sezeryan spinal,epidural gibi yöntemler içinde 1500-1600müş...tabı kısının durumuna görede degısıyormuş..
    idecegin hastanede yenıdogan ünitesi olmasına dikkat edin hanımlar.dogumdan sonra bebişimiz bı yerde bız bıyerde olmamalıyız..
    tam teşekkullu bıı hastane şifa .basmane ve bornovada var.belkı yardımcı olmuşumdur..
    allah hepimize hayırlı dogumlar versın....

Son düzenleme: 6 Şubat 2010
  6. 3 Nisan 2010
  7. eyli

eyli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar ya ben 15+2 haftalık hamileyim ve doğum yapacağım yere henüz karar veremedim..Herkes bişiy sölüyooo..Bana doğum yaptığı yerle ilgili bilgi verecek fiyatlarla ilgili bilgi verecek hayır sever varmıı :KK43: Bu arada ızmir Çiğlide oturuyorum :)