izmirde ssk hastanelerinde doğum yapanlar

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve saharam tarafından 26 Eylül 2007 başlatılmıştır.

26 Eylül 2007
    Konu Sahibi : saharam
  1. saharam

saharam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben birşey danışmak istiyorum tecrübesi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim ben izmirde oturuyorum 2 aylık hamileyim ama şimdiden aklıma doğum yapacagım hastane takılıyor ben ssk anlaşmalı özel hastane taraftarıydım ama duyduklarım çok şaşırtıcı inanılmaz rakamlar ödeniyomuş bu hastanelere ve ssk hastanelerininde ona yakın yakın hizmet verdiğini söylüyor orda doğum yapanlar şaşırdım bende arannızda ssk da doğum yapmış olan varsa yardımcı olurmusunuz

2. 26 Eylül 2007
  3. sxuxer

sxuxer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nurayahmet merhaba canım?sen test yaptın mı ?hamilemisin canım

4. 27 Eylül 2007
  5. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim eltim konak doğum hastanesinde sezeryanla doğum yapmıştı.hemde bebek 2 gün küvezde kalmak zorundaydı.rahat bir doğumu ve çok şeker bir kızı oldu.o memnundu sadece biraz kalabalık odalarda kaldı .imşallah sende sağlıkla kucağına alırsın canım.

6. 13 Nisan 2010
  7. turkufacas

turkufacas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar benim de bir sorum oacak.31 haftalık hamileyim sezaryan ile(zorunlu) doğum yapacağım. izmir Bornova Şifa hastanesinde tavsiye edbileceğiniz kadın doğum doktoru varmı.