izmirde ssk karşılamalı aşılama nerde yapılıyor ? ACİL

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve mltmlkr tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mltmlkr
  1. mltmlkr

mltmlkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar izmirde aşılama yaptıran tutan tutmayan arkadaşlar bana yardım edin. ben izmirde özel bi merkezde ilk aşılamamı yaptırdım 2 ayda 3 bin ytl gitti. hiç bir ilacı hiçbir uygulamayı hiç ama hiç birşeyi ssk karşılamadı. raporum bile geçmedi ücretsiz izin aldım mecburen. bana yuardım edin izmirde neresi ssk karşılamalı aşılama tedavisi uyguluyor. iyi yerlmi temizmi orda hamile kalanlar varmı. ege üniversitesinde karşılanıyormu acaba. benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Allah hepimize sabır versin mafoldumben

2. 12 Aralık 2009
  3. 35deniz

35deniz Rabbim'e emanet Denizim:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ege üniversitesinde karşılanıyor ben orda tedavi görüyordum fakat prosedür çok yordu ve smyrna arta geçtim benim raporum yok özel oluyor ama sen bence yine aşılama yaptıracaksan ege ile git bir görüş tabi vaktin varsa..

4. 8 Şubat 2010
  5. mergul

mergul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aşılama yaptıracaksan DEÜ seçmelisin bence..Ege kakar yogun ve kalabalık değil..Oradan bir doktordan randevu al ve git özelden hiç farkı yok,özele verilen paralara yazık vallahiii...Şansın bol olsun..