izmirde tedavi gorenler acilll

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ayse48 tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ayse48
  1. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaslar bu ay tup bebek tedavisine kısa protokolle basladık 12 ocakta ıgneler baslayacak izmirde smyrna tup bebek merkezınde basladı burada tedavi olan arkadaslar varmı yumurta toplama ıslemı nasıl oluyor bayılmaktan o hazırlanma suresınden cok korkuyorumda tecrubelerınızi paylasırsanız sevınırımm

2. 26 Aralık 2008
  3. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende çok korkuyorum ama ben ege üniv sitesinde tedavi oluyorum ve yarın hastaneye yatcam sanırım pazartesi salı toplanır ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN VE BİZLERİ KORUSUN

4. 26 Aralık 2008
  5. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    niye hastaneye yatıyorsun

6. 26 Aralık 2008
  7. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tedavin hayırlı olsun canım ..
    yukarıda arama butonundan smyrna yazıp arattırırsan daha çabuk ulaşırsın istediğin bilgilere yerimseniben
    yanlış hatırlamıyorsam iyi diyen de vardı , çok kötü diyen de .. izmirde genelde irenbe ve kent tercih ediliyor diye biliyorum özellerde .. ben de takiplerime irenbeye gidiyorum ve dr.umdan çok memnunum . üstelik irenbeyi ve dr.um dilek hn.ı ist.daki dr.um önermişti a.s
    ben izmirde tedavi olmadım ama 4 kere tedavi oldum ..
    hiç korkulacak bir şey yok , hatta tedavilerde benim en sevdiğim kısım olmuştur yumurta toplama aşaması .. bayıltıcı veriliyor koldan , zaten 15-30 dak. sürüyor .. bir o kadar sürede de ayılıyorsun , ohh misss sırnaşık şey

8. 26 Aralık 2008
  9. drerdogan

drerdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

merhaba canım bende symrnada tedavi oldum 1 yıl önce... benimde ocak ayında yapıldı transferim 10 ocakta hatta şimdi Allah A şükür oğluşum 3 aylık oldu... ben symrnadan çok menun kaldım hatta 5 tanede donmuş embriyom var orada 2. yi de orada deneyeceğim... yumurta toplanırken uyutuyorlar seni uyandığında yatağında oluyorsun biraz ağrın oluyor ama yumurta sayısını o kadar merak ediyorki insan ağrıyı falan takmıyor 30 dk. iinde seni toplantı odasına alıyorlar ve dev ekran plazmadan yumurtalarına spermlerin yerleştirilmesini seyrediyorsun tek tek.... aynı gün eve gidiyorsun ben çalışıyorum yumurta toplanmasından test gününe kadar rapor aldım işe gitmedim tavsiye ederim....
    şimdiden geçmiş olsun umarım hayırlı olur...:teytey: