izmirde tedavi gorenler

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ayse48 tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ayse48
  1. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    slm izmirde tedavi goren arkadaslar hangı merkeze gıdıyorsunuz tedavınınz nedurumda bizde aralık ayında tedavıye baslıycaz ama hangı merkez karar veremıyorum irenbe mı smyrna mı
    yardımcı olursanız sevınırım

2. 20 Ocak 2009
  3. babygame

babygame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu ay başladım tedaviye. Smyrna'ya gidiyorum. Doktor ve hemşireler çok yardımcı oluyor, çok ilgililer. SSK ilee anlaşmaları da var

4. 20 Ocak 2009
  5. gamzeli.naz

gamzeli.naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb cnm ben irenbeyi iyi diye dydm ama ssk ile anlşm yok smrnada sana belirli bir fiat çkrdlarmı .inşallah çabalarının hyrlısıyla sonucunu alırsın
    rabbim hyrlısıyla hepimizin kucağına bebişlerini verir

6. 24 Ocak 2009
  7. Kromika

Kromika Guest

ben irenbe tüp bebek emrkezind etedavi gördüm dr um dilek aslandı ve şimdi çok şeker bir kızım var hamd olsun

8. 27 Ocak 2009
  9. hsurmal

hsurmal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk deneme smiyrnadaydısonuç alamadık hemen akabinde tavsiye üzerine irmbeye canım doktorum dilek hanıma gittim şimdi hamileyim çok şükür . allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın . benim bildigim kadarıyla özel tüpbebek merkezleri ssk ile anlaşmayı bitirdi. dilek arslana iyiki gitmişim iyiki

10. 27 Ocak 2009
  11. im35ren

im35ren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

merhaba acaba ne kadar ücret ödedin toplamda yazarsan sevinirim.çünkü bende irenbeye başlamak istiyorum.devlet memuruyum.

12. 28 Ocak 2009
  13. rapuzel

rapuzel pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben smyra tüp bebeği tavsiye ediyorum funda hanım dr bu işin uzmanı daha boş tutan yok arkadaslaryaptığı butun tup bebekler tuttu tabii önce allahın izniyle sonra dr lar hepinize gecmis olsun

14. 29 Ocak 2009
  15. Kromika

Kromika Guest

valla benim 3 arkadaşım gitti hiçbirinkide tutmadı üstelik hiçde sevmediler çünkü çok suratsızmış rahat olamamışlar şimdi biri nurettin beyin hastası ikize hamile biri dilek hanımın hastası oda dogurdu zaten

16. 1 Şubat 2009
  17. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım funda hanıma suratsız yazmışsın ama nurettin bey çokmu güler yüzlü bende ilk araştırdığımda herkez irenbe dedi tedaviye orda başladım nurettin beyle adama korkudan bişey soramıyordum sürekli azarlıyordu beni iyice piskolojimi bozdu tedaviyi yarım bıraktım smyrna geldim valla herkez süper güler yüzlü enzından kafamı karıştıran bişey olduğunda telefon açıyorum hemen ilgileniyorlar irenbeye telefon açtım adet oldum ne yapmam lazım diye biz sana döneriz dediler 2 gün aramadılar yani hem suratsız hemde ilgisizler dilek hanımı bilemem onu çok beğeniyorlar ama nurettin bey prof diye sanırım çok ilgisiz ve suratsız

18. 15 Şubat 2009
  19. ferge

ferge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim dr ali baloğlu.atatürk eğitim ve araştırma hastanesinde dr.beni kent hastanesine yönlendirecek muhtemelen.fikriniz var mı?