izmirde tedavi görenler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 1 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar izmirde nerde tedavi oluyorsunuz neresi daha iyi yardım edermisiniz ben doktor değiştirmeyi düşünüyorumda:KK46:

2. 1 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

sen nereye gidioyrsun canım bnm
    bu şekilde olaya yaklaşma bence
    seninkalbin nerede derse orada karar kıl tamma mı tatlım en iyisi bu çünkü sen gitmek istediğin d rların listesini al git gör hepsini on agörede için kimi kabul ederse ona sor ama sana bu konuda yardım edecegim bekle

4. 1 Ağustos 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Merhaba arkadaşlar nasılsınız .Uzun zamandır yazmıyordum siteye özlmişim valla.Ben SSK lıyım.ve sosyal güvencemle tüp bebek uygulması yaptırmak istiyorum.Bir tanıdıktan aldım bilgilere göre :Önce infertiliteden numara alıp daha önceden yaptırmış olduğunuz tüm tahlil ve tetkiklerle birlikte hastaneye gidiyorsunuz.Orada heyet raporu çıkarmak biraz zaman alıyormuş .Size hastalığının 3.ve 21 günü gel deniyormuş.En az 2 yıllık rahim filmi ve 3 tane spermiogram isteniyormuş.Eşinizi de üroloğa yönlendiriyorlarmış.Bütün bu işlemler sonuçlanınca heyet karşısına çıkıyormuşsunuz ve rapor veriliyormuş.Daha sonra Ege veya Dokuz Eylül Üniv.seçebiliyormuşsunuz.Ben Dokuz Eylülü düşünüyorum.Arkadaş oradaki ilginin özelden farklı olmadığını ve her hangi bir yığılmanın söz konusu olmadığını söyledi(arkadaş 2 tüp bebek tedavisinin sonucunu bekliyormuş)Yani doktorlar gayet güzel ilgileniyormuş.Ege nin biraz ilgi açısından eksik olduğu söylenmiş ona.Ve toplamda ettikleri masraf yaklaşık 2,50 Tl miş.Bunlar arkadaşın verdiği bilgiler;ben tam ihtiyacım varken öğrendim iyi oldu eğer sizlerden de varsa ssk yoluyla uygulama yaptırmak isteyen bilgilensin istedim.Şimdilik Hoşçakalın.

6. 1 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ben israil aruha gittim ama memnun kalmadım. ilk muayeneden sonra beni asistanlarına devretti çünkü. madem asistanda tedavi olucaktım niye prof parası verdim dimi ama.

8. 1 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Dilekcim Israel Aruhta Tedavi Gören Arkadaslarim Cok Var Memnun Degiller Tabi Belli Olmazda Hiçbirininde Tutmadi Tutmayinca Insanin Gidesi Gelmiyor Smyrnada Tedavi Gören Var Mi

10. 1 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

merhaba,
    benim de 3 yıl önce çikolata kistim alınmıştı ve 2 senedir de hamile kalamayınca geçen yaz jinekoloğum beni tüp bebek için yönlendirdi. tedavi merkezleri ile ilgili bir bilgim yoktu o yüzden ilk önce sırf eve yakın diye kent hastanesi isreal beye gittim. ama görüşme sırasında hem çok sert ve soğuktu hem de hep konuyu parayı getiriyodu. zaten tüp bebek kararını vermek bile insanın psikolojisini etkiliyo karşında umut veren bi adam yerine "ooo sen çok geç kalmışsın" diye azarlayan birinin olması hiç hoş değildi. ben de 2. olarak smryna'ya gittim ve görüşmeden memnun kaldım hem ortam hastane gibi kalabalık ve boğucu değildi hem de doktor gayet anlayışlı görünüyodu. Geçen yaz ilk denememizi yaptık, embriyolar çok sağlıklı olmasına rağmen malesef tutmadı. şu an bir kan hastalığı geçiriyorum ve bu nedenle 6 ay kadar ilaç kullanmak zorundayım, inşallah 6 ay sonra bu sefer dondurulmuş embriyolarımla şansımı deneyeceğim. Sorunuz olursa yardımcı olmak isterim, herkese iyi şanslar....

12. 1 Ağustos 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Merhabalar arkadaşlar Smrna Tüp Bebek Merkezinde Tedaviye başladım ve İlk Aşılamam yapıldı şimdi 24 Şubattı bekliyoruz sonuç çıkacak ne düşüneceğimi bilemiyorum Dr. Funda Koçyiğit Dr. memnunum umarım herşey güzel olur,Bu Tedavi insanı okadar yıpratıyorki helle doğru Dr. bulabilmek çok zor Allah hepimize yardımcı olsun

14. 1 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bende 2 kez ege üniv.,1 kezde israel beyde kent hast. tüp bebek denedim sonuç olumsuz.ne hikmetse embriyolar tutunamıyor.beni istemiyorlar herhalde

16. 1 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşlar
    bizde tüp bebek için smynra ya gittik ama kesinlikle memnun kalmadık ve tedaviyi başka bir dr ile devam ettirmeye karar verdik.çünkü bizde güvensizlik uyandırdı.eşime sperm testi yapıldı aynı zamanda başka bir kişiye daha yapıldı ve sonuçlar tıpa tıp aynı.çok düşük yüzdeleri bile aynı nasıl olur bu.insanları tüp bebeğe yönlendirmek için yapıyorlar sanırım.ve kendi dr miz ile konuştuk içinizde %1 lik bir şüphe dahi varsa oaraya gitmeyin dedi.bunu yapan başka şeyler de yapar.ve oranın embrilioğu iyi değilmiş sanırım başkalarından da duydum tüp bebekte embriolog önemliyöş.biz izmir dışından gitmiştik tedaviye şimdi kendi drum hazırlayıp israil beye gönderecek bizi yumurtaları toplanıp yerleştircek sadece
    bilmiyorum çok korkuyorum

18. 1 Ağustos 2007
  19. EU1

EU1 Guest

Merhaba akdogansenay bende Smrnada tedavi görüyorum doktorum Funda Hanım ilk aşılamam yapıldı sonucu bekliyoruz 5 ay oldu oraya gitmeye başlıyalı doğrusu doktorumdan memnunum ama çalışanlarından pek memnun değilim hatta birkaç kere tartışma yaşadık daha çok tecrübesizler onuda yeni bir merkez olmasına bağlıyoruz, bakalım İnşallah gerek kalmaz ama sonuç negatif çıkarsa bende değiştirebilirim. Allah Hepimize