izmirde tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar bana yardımcı olun

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve KEDERSİZ tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

3 Kasım 2007
    Konu Sahibi : KEDERSİZ
  1. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

izmirde tüp bebek yapmayı düşünüyoruz hangi merkeze gideceğimize karar veremedik irenbe ile özel ege arasında kararsız kaldık bu klinikler hakında hiç bir bilgim yok giden varsa lütfen biraz bilgi verebilirmi

2. 3 Kasım 2007
  3. ece-bebek

ece-bebek Guest

Canim Malesef Izmir Hakkinda Pek Bilgim Yok Ama Inşallah Herşey Yolunda Gider Allah Yolunu Açik Etsin Bebi,şini Kucağina Alirsin Inşallah

4. 3 Kasım 2007
  5. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kederli arkadaşım biz kent hastanesine gidiyoruz.ama diğer bütün klinikleri gezdik hepside uygun gözüküyordu.(ege tüp bebek,irenbe,ege üniv. ve kent hastanesi) ama bize dr.israel aruhu öneren çok oldu.onun için onu tercih ettik.şimdilik çok memnunum.

6. 3 Kasım 2007
  7. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

mesajın için teşekkür edrim ben herhalde özel egeye gidecem:uhm:

8. 3 Kasım 2007
  9. 3simay

3simay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl uygunsa onu seç.yeterki hayırlısıyla olumlu sonuçlansın

10. 7 Kasım 2007
  11. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    selam kederli bende şu an tüp bebek tedavisi görüyorum aralığın ilk haftası yumurta toplanıcak sanırım bende Syrmrna tüp bebek merkezine gidiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

12. 16 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

canım hala giriotyr muusn bilemme ama sakın diyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm başka da bişey demiyorum senin ile konuşmak isterimmmmmmmmmmmm mutlaka tamma mı

14. 16 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

ben özel irenebe tüp bebek merkezi hastasıyım ve şu an hamileyim bir çok arkdşaım da gitti üstelik bir arkdaşım ilk denemsin de hamile kaldı dr kaan iyi ama merkez müthiş derecede maddiyatcı daha fazla bişey söyleyemeyecegim

16. 16 Kasım 2007
  17. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba Kederli Ben symrna tüp bebek merkezine gidiyorum. Çok memnunum hem çok teknolojik hemde çok yakın ve sizin için uygun koşulları gözeten bir merkez.

18. 16 Kasım 2007
  19. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

a.s.
    slm sara nur benimle konuşmak istemişsin istersen msn mi al daha rahat konuşuruza.s.