izmirde tüp bebek yaptıran arkadaşlar nereyi önerirsiniz(irenbe hakkında bilgisiolan

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kopurlu tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kopurlu
  1. kopurlu

kopurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    meraba arkadaşlar benim üçüncü tüp bebek deneyimim olacak ikisinide dokuz eylülde yaptırmıştım malesef nasip değilmiş yeniden deniycem ama nereye gideceğime bir türlü kara veremedim deneyimi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

2. 12 Aralık 2009
  3. ozlecem

ozlecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Yeni tedavin hayırlı olsun öncelikle.Ben ikinci tedavimi irenbe de oldum ve şu an 9 haftalık hamileyim.Aral Bey'in kontrolündeydim.Ben çooook memnun kaldım.Ön görüşme için gidersen anlarsın zaten canım.İlk tedavim çok kötü geçmişti.İlk tedavimde psikolojik olarak çok yıpranmıştım ama doktorumun sayesinde hepsinden kurtuldum.Moral çok önemliymiş ben buna karar verdim.Umarım bu son olur ve sende aynı duyguları yaşarsın amiiin.

4. 13 Aralık 2009
  5. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ege üniversitesi diyorum ben.... 13,5 ay önce kuzenimi kucağımıza aldık orda....
    Türkiye'nin ilk tüp bebeği de ege ünv de dünyaya geldi,hatırlatırım.... doktor olarak ise ilk başta Ege Hanım ve Erol Bey koydu döllenmiş yumurtaları,daha sonra 3ay onların gözetimindeydi...ama teyzemin kanamalı ve zor bir hamileliği olduğu için Fuat Akercan'a nakledildi.....Fuat Bey bizden çok dua almıştır,bebeğimiz önce Allah'ın sonra da onun sayesinde hayatta...bence gidin bir görüşün orayla da nasipse bebeğinizi kucağınıza alırsınız.....

erdiltr bunu beğendi.
  6. 13 Aralık 2009
  7. kopurlu

kopurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle tedavinin başarılı olmasına çok sevindim allah sağlıklı bir gebelik ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah.inşallah bende memnun olurum dediğin gibi psikoloji çok önemli.tedavi masrafları ne kadar tuttu acaba?

8. 13 Aralık 2009
  9. gel_bebek_gel

gel_bebek_gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben irenbeden çok memnunum. 3. denememde hamile kaldım ama bebeğimin kalbi durdu kaybettim. ıyi ve kötü anlarımda ırenbede tüm doktorlar ve hemşireler bana destek oldu. Doktorum Dilek Hanım çok iyi bir doktor psikolojik olarak ta çok rahatlatıcı tavsiye ederim.

10. 13 Aralık 2009
  11. ozlecem

ozlecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Olacağına eminim.Sadece 3.250 TL ödedim hastaneye.Ön tetkikleri zaten devlet hastanesinde yaptırabileceğimi söyledi doktorum.İlaçlarda 1.500 TL tuttu.Ama istersen heyet raporu çıkarıp yararlanabilirsin sigortadan(ben uğraşmadım).Umarım hayırlısı olur ve mutlu haberlerini burada bizimle paylaşırsın.Olacağına inan sadece:))

12. 13 Aralık 2009
  13. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende irenbeye gidiyorum. gayet memnunum...dilek hanım cok rahatlatıcı,ilgili ,şen şakrak bir dr. ilk transferim sırasında bana ağlama krizi gelmişti. neredeyse ölüyordum ağlamaktan. ama hemşirelerin,dilek hanımın,hatta embriyologun ilgisi cok hoştu...dünyanın en korkak insanı olan ben tranfer başladığında gayet sakin ve rahattım hepsinin sayesinde.....

14. 16 Aralık 2009
  15. kopurlu

kopurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ilgilendiginiz için hepinize çok taşekkür ederim aklımın bir köşesinde hep irenbe vardı yazılarınızdan sonra biraz daha netleşti bundan sonrası cesaret edip tedaviye başlamaya kaldı

16. 22 Aralık 2009
  17. kopurlu

kopurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm özlecem hamilelik nasıl gidiyor herşey yolundadır inşallah

18. 31 Aralık 2009
  19. senay1973

senay1973 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb. arkadaşlar!
    Benim 3. tüpbebek deneyimim olacak ızmir Smyrna tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorum. Buraya giden varmı acaba ? Nasıl bir yer yardımcı olursanız sevinirim.